A Profil San. ve Tic. A.Ş.

A Profil, sektöründe yarım asırlık üretim ve mühendislik tecrübesine sahip deneyimli bir kadro tarafından kurulmuştur. Yepyeni bir vizyon ile faaliyetlerini sürdüren A Profil, müşterilerinin ve piyasanın taleplerini dikkate alan bir yapı ile çalışmaktadır.

Maliyetlerde minimum ve işlevsellikte maksimum verimliliği esas alan ürünleriyle A Profil, müşteri beklentilerinin ötesine geçmeyi hedeflemiştir. Ürün tasarımlarındaki estetiği ise tüm bu unsurları kapsayacak şekilde ele almaktadır. A Profil, vizyon el bakım açısıyla, en iyi tasarımla ve uzmanlıkla şekillendirdiği, çözüm odaklı ürünlerini profil pazarına sunmayı temel ilke edinmiştir.

A Profil’e göre müşteri memnuniyeti sağlamanın yolu, doğru malzemenin seçimi kadar, tüm malzemeyi şekillendirecek kalıp ve ekipmanlarının belirlenmesi ile bunların bütünlüğünü planlanmasından geçer. A profil’e göre kalite ise, tasarım aşamasında başlayan ve ürünün müşteriye teslimine kadar devam eden bir süreci kapsar.

A Profil kalitede kararlı ve istikrarlı bir anlayışla üretim ve satış faaliyetlerini yürütür. Kurumumuz teknolojik ve kabiliyeti makine ekipman gücü ile bunu başarırken, işine karşı saygılı, tecrübeleri ile hareket eden ve kendisini müşterinin çözüm ortağı olarak gören bir felsefe ile hareket eder. Farklı bir vizyon ve misyonla, üretim ve satış faaliyetlerini sürdüren A Profil, sektöründe hızla gelişmekte ve büyümektedir.

Adres : Tuzla Mermerciler Organize San. Bölg. Tem Yanyol Cad. Gazi bulvarı No:4 Tuzla / İstanbul

Tel: 0216 593 13 14 – 15

Fax: 0216 593 22 10 – 11

E Mail : info@aprofil.com.tr

www.aprofil.com.tr