Ad Group Yapı İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti.

AD Group Şubat 2010 tarihinde kurulmuş olup çeşitli çatı ve cephe kaplama malzemelerinin Türkiye temsilciliğini ve satışını yapmaktadır. Kimlikli binalara hitap eden teknolojik yapı malzemelerinin yurt dışından tedarik edilmesi, pazarlama ve satış faaliyetlerini sürdüren AD Group, güçlü ve deneyimli kadrosuyla İstanbul’da faaliyetlerini göstermektedir.

Çalışmalarda en çok önem verilen faktör kalite. Bu sebeple çalıştığımız tüm firmaların talep edilen kalite standartlarına uygun olmasına önemli projelere imza atmasına dikkat ediliyor. Uygulanan projelerde en önemli nokta çatı ve cephe kaplamalarının yapının kendisi kadar uzun ömürlü olması, sosyal ve doğal çevreye zararsız olması ve zaman faktörüne yenik düşerek her hangi bir bakıma ihtiyacı olmamasıdır.

AD Group kalite ve müşteri memnuniyetini bir araya getiren bir marka olmuştur…

Doğal, uzun ömürlü, bakım gerektirmeyen, hem geleneksel mimari hem de modern mimariye hitap eden malzemelerin temsilciliğini yapmaktayız. Bu malzemeler: VMZINC Titanyum Çinko Çatı ve Cephe Kaplama Malzemeleri, CopperPlus Lamine Bakır Çatı ve Cephe Kaplama Malzemesi, Samsung Metal Patina Bakır ve Paslanmaz Çelik Çatı ve Cephe Kaplama Malzemeleri, Swisspearl Çimento Kompozit Cephe Kaplama Panelleri, MeshArt Paslanmaz Mesh Mimari Ağ Kaplama Malzemeleri, Artos – Andritz Kufferrath Paslanmaz Çelik Örgü Mesh Kaplama Malzemeleri, Starshine Glass Renkli Cam Panel Kaplama Malzemesi, Ceko Wood Masif Doğal Ahşap Dış Cephe ve Zemin Kaplama Malzemeleri, Codina Dokuma Metal Mesh, REES Çatı Aksesuarları, Stubai Metal Çatı/Cephe El Aletleri.

AD Group müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı hedefler. Değişen ve gelişen müşteri beklentilerini göz önünde bulunduran firmamız yeni malzemelerle hız kesmeden devam edecektir. Geçmişten geleceğe sizlerle, her zaman bir adım önde…

Adres: Tatlısu Mahallesi Okay Caddesi Oskar Apartmanı No: 35/1 34775 Şerifali -Ümraniye / İstanbul

Telefon: +90 216 415 97 53

Faks: +90 216 415 97 59

info@ad-group.com.tr

www.ad-group.com.tr