AFM Metal Tel

Üretmek emek ister…

Emek çalışma…

Çalışma disiplin…

Disiplin inanç ister.

İnanç aidiyeti aidiyet ise samimiyeti ister.

Emekle, disiplinle, inançla, samimiyetinize talibiz. Profesyonel kadromuzun 46 yıllık terbiye ve disiplini ilke edinerek geçirdiği  yıllar boyunca yüzlerce ortak çalışmada sizlerden  hep tam not aldık.

Yeni oluşumumuzda ki genç ve dinamik yönetici ekibi ile hizmette beklentilerin üzerini hedefliyoruz. 2015 yılı itibari ile panel çit sistemlerini de üretimimize ekleyerek bu alanda  da profesyonelliğimizi taktirlerinize sunuyoruz. Yurt dışı ahlaklı ticaretini  46 yıldır üst seviyede tutan firmamız, müşteri memnuniyetini kırmızı çizgi olarak belirlemiştir.

15000 m2 açık 4000 m2 kapalı atölye ve 1000 m2 idari bina ile kurulu fabrikamızda özen istikrar ve ustalıkla alanımızda ki tüm beklentilerinizi karşılamaya devam ediyoruz.

Vizyonumuz

AFM Metal Tel olarak katettiğimiz bu yolda öncelikle tel’e estetik şekiller verebilen, ihtiyaçları giderebilen kaliteli ürünler imal etmek,

Sektörde yatay ve dikey büyüme diye adlandırılan gerek hammadde malzeme, gerekse makineleşme adına her türlü büyümeyi gerçekleştirmek,

Gelecekte, grup şirketler ile daha da büyüyerek kalite ve müşteri odaklı hizmetler ve mamuller sunabilmek,

Kurumsallaşma olgusunu tamamlamış, yeniliğe her zaman açık, sosyal sorumluluk projelerinde paydaş olan şirketler topluluğu olabilmek.

Misyonumuz

Sektörde ilk olmanın verdiği tecrübe ile var olan konumunu koruyup, çevreye duyarlı bir firma olarak tel, panel çit, dikenli tel ve puntalı tel imalatını kaliteden ödün vermeden müşteri odaklı düşünce ile yapabilmek.

 

Adres : Horozluhan Mahallesi 1.OSB Yerlisu Sokak No:7 Selçuklu/KONYA
 Telefon : 444 0 452
 Gsm : 0544 236 5 835
 Faks : 0332 346 00 74
 Site : www.afmmetal.com
 E-Posta : afm@afmmetal.com