Akasya Acıbadem 2018 yılına hazır

Akasya Acıbadem; Anadolu Yakası’nın en büyük yeşil alanlarından birine sahip olma özelliği ile dikkatleri üzerine çekiyor. Toplam 182 bin metrekarede konumlandırılan proje Kentsel Hizmetler AŞ tarafından yönetiliyor.  Koru, göl ve kent olmak üzere üç etaptan oluşan Akasya Acıbadem; 18 bin metrekare huzur veren yeşil alanı, 7 bin 500 metrekarelik biyolojik gölleri, 26 bin metrekarelik Central Park ve 896 konutu ile doğal bir yaşam alanı sunuyor.

Akasya Acıbadem’in diğer projelerden ayırt eden önemli nitelik ise; sosyal aktivitelerin sıklığı ve bu konudaki duyarlılık. Akasya Acıbadem; Anti Aging ve Sağlıklı Yaşam Semineri, Zumba Dans Eğitimi, İçimizdeki Güç Başlıklı Bilinçaltı Semineri, Ritim Atölyesi, Yaza Merhaba Partisi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlamaları ve hemen hemen her özel güne geliştirdiği içerikleri ile yaşam alanınızda farkındalık yaratıyor.

Anadolu Yakası’nın prestijli alışveriş merkezlerinden olan Akasya AVM ile de çok katmanlı projede ayrıcalıkları beraberinde getiriyor. Akasya Acıbadem, samimiyeti, coşkusu ve alanında uzman yönetimi ile yenilikleri beraberinde getiriyor.