Akcihan Cam Geri Dönüşüm

Akcihan ailesi olarak 1999 yılından beri cam sektöründe faaliyet gösteren, yenilenen ve güçlenen bir geri dönüşüm firmasıyız. Sektöre cam mozaik üreterek başladık. İlk hidrolik pres ve çok gözlü kalıp ile günlük üretim standartlarının üzerinde ürün üretmeyi başardık. Sektöre getirdiğimiz yeniliklerle üretimlerimize daima en iyi örnek alarak devam ettik ve ediyoruz. Makina, elektrik ve elektronik alanlarında ki uzmanlıklarımızı işimizle harmanladık ve zoru başardık.

Ekip olarak araştırmayı, okumayı, düşünmeyi, soru sormayı ve hayallerimizin peşinden gitmeyi hayatımızın vazgeçilmezleri olarak görüyoruz.

Dünyayı yakından takip ederek tecrübelerimizin ışığında yeni imalatları siz değerli müşterilerimizin kullanımına sunuyoruz. Üretici firma olmanın verdiği güçle en iyi fiyat, kaliteli ve standart ürünleri sizlere sunmak için çalışıyoruz.

Hızla değişen ve gelişenen dünyada, değişmeyen değerlerimiz izinde emin adımlarla yürüyoruz. Daha iyisini üretmek, yeni ürünler geliştirmek ve sizlere sunmak için olağanüstü çaba sarf ediyoruz.

Biz, doğada asla çözünmeyen, çöp olarak değerlendirilemeyecek olan ve atık haline geldiğinde ciddi sıkıntılara yol açabilecek olan atık camları ayrıştırıp katma değerli ürünler haline getiriyoruz. Yapısı gereği camı işlemek zorda olsa bilgimiz ve birikimimiz ile ülkemize bu yönde hizmet etmeye devam ediyoruz.

Akcihan olarak, gerek ar-ge firmaları gerekse üniversitelerimizin ilgili bölümlerinden gelen ve yeni ürün geliştirmek için firmamızdan istenilen her türlü numune ürün talebini önemsiyoruz. Firma olarak yenilikleri ve geliştirmeyi destekliyor ve bundan gurur duyuyoruz.

Eski Edirne Asfaltı Habibler Mh. No:874/1A Sultangazi / İstanbul
Cep         +90 555 962 6160
Telefon   +90 212 595 0017
Fax           +90 212 595 0777
E-mail      info@camkumu.com
Web site www.camkumu.com