Akdeniz Çivi Tel Nakliyat San. ve Tic. Ltd. Şti.

Akdeniz bulunduğu bölgenin konumundan dolayı daha da avantajlı bir firma olmuştur. Mersin limanı Avrupa ülkelerinin kıyısında stratejik öneme sahip bir limandır. Ayrıca şirketimizin hammadde tedarikçilerine de yakın olması Akdeniz Çivi’yi önemli kılmaktadır.
Akdeniz çivi olarak biz kuvvetle inanıyoruz ki sektörel tüm yeniliklere ve en üst teknolojiye sahibiz. Bu yüzden geçen yıl makine kapasitemizi iki katına çıkardık. Akdeniz Çivi, taleplerin teminini kısa sürede, yüksek kalite ve standartlarda sağlama hızını giderek arttırmaktadır.
1994 yılında kurulan Akdeniz Çivi & Tel lider üretici ve ticari şirkettir. Akdeniz Çivi Türkiye’nin güneyinde Mersin şehrinde olup, aynı zamanda şehrinde bulunan limandan dolayı avantajlıdır.
Başlıca ürünleri; tele dizili çivi, plastiğe dizili çivi, elektro galvanizli çivi, dökme çiviler,çinko kaplı çiviler, dökme çiviler, plastiğe dizili kare çiviler, inşaat çivileri, değişik çaplarda galvanizli tel, tavlı tel, dikiş teli.
Akdeniz Çivi & Tel faaliyetine 16 yıldır 10000 m2lik alanda devam etmektedir. Akdeniz tele dizili çivide iç piyasa talebinin %70ini karşılamaktadır. Şirketimizin ürünlerini ihraç ettiği ülkeler; Almanya, İrlanda, İngiltere, Fransa, Letonya, Polonya, Macaristan, Romanya, Bulgaristan Belçika, İtalya, Portekiz, İspanya, Yunanistan gibi Avrupa ülkelerinin yanı sıra ABD, Kanada, İsrail, Mısır, Ürdün, Suriye, Arabistan ve Irak tır.
Kapasitemiz;yıllık tele dizili çivi için 1500 ton, dökme çivi için 500 ton, galvaniz ve yumuşak tel için 300 tondur. Bu kapasiteye bağlı olarak 27600 ton demir tüketimimiz bulunmaktadır.
Akdeniz Çivi & Tel tutarlı yatırım yapmayı ilke olarak benimsemiş olup, günden güne pazarını genişleten hızla büyüyen bir şirket olmuştur.

Adres: Akdeniz Nail Wire Co. Gazi Mah. 1324. Sokak No:4 33130 Yenişehir, Mersin,Türkiye
Phone : +90 324 328 65 00
Fax : +90 324 328 80 38
E-mail : info@akdenizcivi.com.tr

www.akdenizcivi.com.tr