Amerika’da emlak yatırımı ve E2 vizesi hizmeti ile ilgili röportaj önerisi hakkında!

2009 Yılından bu yana ABD’de emlak yatırım danışmalığı sektöründe faaliyet gösteren ve merkezi Amerik’da Teksas eyaletinde bulunan ABD Emlak Yatırım, Türk vatandaşlarına Amerika’da ev sahibi olma imkanı vermek, yatırım danışmanlığında bulunmak adına geçtiğimiz ay Türkiye ofisini Taksim Harbiye’de faaliyete sundu.

ABD Emlak Yatırım Türkiye Ofis Yöneticisi Figen Özevin Yaltır ile Amerika’daki yatırım fırsatları ile ilgili röportaj yapmayı düşünür müydünüz?

ABD Emlak Yatırım hakkında;

Abd Emlak Yatırım, 2009 yılında yatırım danışmanlığı kimliğiyle Amerika’da, Houston kentinde faaliyetine başlamıştır. Şirketimiz, çesitli alanlarda artan tecrübesiyle, inşaat projeleri ve emlak yatırım danışmanlığı ile Teksas’da başarılı projelere imza atmaya devam etmektedir.

Ayrıca kendi markası olan, yiyecek-içecek sektöründe Brother’s Gyro markası ile franchise vermeye başlamıştır.

Abd Emlak Yatırım ‘Yatırım değeri yüksek projeleri, müşterilere maksimum kazanç sağlayacak şekilde, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedeflemiştir’.Bunun için çeşitli yatırım kazancı yüksek projeleri portföyümüze alıp ve müşterilerimize sunmaktayız. Gelişen küresel ekonomide müşteri odaklı çalışarak global kurum olma yolunda ilerlemekteyiz.

E 2 Vizesiyle Amerika’da Oturum Izni

Yatırımcı (E2) vizesi Amerika’da iş yapmak isteyenler arasında en popüler vize çeşitlerinden birisidir.
E-2 vizesi genel olarak 5 sene için verilir ve E-2 vizesi sahibine Amerikaya girişi esnasında en fazla 2 sene ABD’de kalma izni verilir. Bu sürenin uzatılması için başvuru yapılabilir ve her bir başvuruda vize 2 sene daha uzatılır. Yatırımcının vize uzatma talebinde herhangi bir limit yoktur. E-2 vize şartları korunduğu müddetçe E2 vizesi sınırsız uzatılabilir.