Ankara’nın iş ve cemiyet hayatı İncek Loft BigChefs’in açılışında buluştu

Ankara’da Akfen İnşaat tarafından hayata geçirilen ve yaşamın başladığı İncek Loft birbiri ardına yeni restoran ve yeme – içme markalarına ev sahipliği yapmaya başladı. Bu kapsamda Türkiye’nin ünlü restoran zinciri BigChefs, 48’nci şubesi İncek Loft alışveriş caddesinde hizmete açıldı.

Geçen Cumartesi akşamı verilen özel davetle resmi açılışı gerçekleştirilen İncek Loft BigChefs’de Başkent Ankara’nın iş ve cemiyet hayatının önde gelen yüzleri bir araya geldi. Yaklaşık 250 kişinin bulunduğu açılışta Öykü Serter de DJ performansı ile sahne aldı.

Ankara’da Akfen İnşaat tarafından hayata geçirilen ve yaşamın başladığı İncek Loft projesi birbiri ardına açılan yeni restoranlarla Türkiye’nin önde gelen yeme – içme markalarına ev sahipliği yapmaya başladı.

İncek Loft’un içinde yer alan alışveriş caddesinde geleneksel lezzet mutfağı Anadolu Mantı, gastro – spor bar konsepti ile faaliyete başlayan Tickerdaze’in ardından şimdi de BigChefs kapılarını açtı.

İncek Loft BigChefs, 4 Kasım 2017 Cumartesi akşamı Ankara’nın iş ve cemiyet hayatının bir araya geldiği davetle açıldı. Gecenin ilerleyen saatlerinde sahne alan Öykü Serter de DJ performansı ile açılışa katılan yaklaşık 250 kişiyi coşturdu.

“ALIŞVERİŞ CADDESİ GURME MERKEZİ HALİNE GELECEK”

Konuyla ilgili konuşan Akfen Danışmanlık ve Proje Geliştirme Genel Müdürü Barış Barçak, Başkent Ankara’nın önemli yerleşim bölgelerinden İncek’te oturumcu profilinin genç ve beyaz yakalı çalışan olarak geliştiğini gözlemlediklerinin belirtti.

Bu profil dahilindeki insanların dışarda yemek konusunda hayli istekli olduğuna dikkat çeken Barçak, “Anılan profile yönelik olarak bölgenin en büyük ihtiyacı olarak yeme – içme mekan alternatifleri olarak ortaya çıkıyor. Yaşamın başladığı İncek Loft projemizdeki alışveriş caddesindeki bazı yerleri bu ihtiyaca cevap verecek bir merkez haline getirmeyi planlıyoruz. Bu hem projede oturanlara değer katacak, hem de dışarıdan buraya gelecekler için önemli bir alternatif yaratacak” diye konuştu.

Barçak, İncek Loft alışveriş caddesi içerisindeki ticari alanlarda Türkiye’nin önde gelen yeme – içme markalarıyla işbirliği yapıp bir gurme merkezi hayata geçireceklerini de sözlerine ekledi.