Armada Groupe, Dubai Big 5 Fuarı’na katılıyor

Armada Groupe, 26 – 29 Kasım 2017 tarihlerinde Orta Doğu’nun en büyük yapı fuarı Dubai Big 5 Show’da Türkiye’yi temsil edecek.

Özellikle Orta Doğu inşaat sektörü nabzını yakından tutmak isteyen katılımcı firma ve ziyaretçiler için önemi büyük olan The Big 5 Yapı ve İnşaat Teknolojileri Fuarı, Dubai Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek. Fuarda ARF 206 no’lu stantta Support, Support Eco ve Surplot markalı yükseltilmiş döşeme ayakları ile ahşap ve taş kaplama malzemelerini tanıtacak olan Armada Groupe Genel Müdürü Ali Rıza Çelik, fuarla ilgili olarak şunları aktardı: “1980 yılından bu yana düzenlenen Dubai Big 5, Birleşik Arap Emirlikleri’nin yapı ve inşaat sektöründeki en önemli fuarlarından biri. Başta Türkiye olmak üzere, Çin, İtalya, Birleşik Arap Emirlikleri, İspanya, Fransa gibi birçok ülkeden katılımcı firma ve fuar ziyaretçileri ise fuarın uluslararası anlamdaki önemini bizlere bir kez daha kanıtlıyor. Her geçen yıl katılımcı sayısı artan bu fuara firmaların katılımını oldukça önemli buluyoruz. Dört gün boyunca ürünlerimizi sergileme fırsatı bulacağımız için heyecanlı ve mutluyuz. Fuarda müşteri portföyümüzü genişleterek, pazar payımızı yükseltmeyi ve ülke ekonomisine katkı sağlamayı hedefliyoruz.”

Support Yükseltilmiş Döşeme Sistemleri

Tamamen yerli üretim olan Support® ayaklar, yalıtım katmanının üzerine direkt olarak uygulanabilmesinin yanında, yüzde 100 geri dönüşümlü olması özelliği ile ekolojik denge için faydalı bir ürün olup, LEED sertifikası için puan kazandırıyor. Support Sistem® ülkemizde ve yurt dışında yenilikçi, her biri farklı bir mimari anlayışa sahip sayısız önemli projede yer almaya devam ediyor. Armada Goupe, açık derz sistemi sayesinde drenaj sağlayan, kaplama altında yaratılan boş alanlarda tesisat ve kablolamanın yapılabildiği, Support, Support Eco ve Surplot markalı yükseltilmiş döşeme ayakları ile Dubai Big 5’ta dikkatleri üzerine çekmeye hazırlanıyor.