Art Design, Royal kanepe ile evlere kraliyet asaletini taşıyor

Yeni yıla sayılı günler kala vitrinler de yeni yılın vazgeçilmez rengi kırmızıyla başımızı döndürmeye başladı bile. Mumluklardan pijama takımlarına, yastıklardan fincan takımlarına kadar aklımıza gelebilecek her ürün, yeni yılın ruhunu temsil eden kırmızıya büründü. Yeni yıl, yeni kararlar almak, yeni planlar yapmak ve değişiklik için uygun zaman olduğuna göre evimizde de 2017’nin izlerini silip, 2018’e ve yeniliklere yer açmanın da tam zamanı. Hem yenilikleri kucaklamak hem de evimizde yılbaşının ruhunu yaşamak için kişiye özel mobilya tasarımlarıyla adından söz ettiren Art Design, Royal kanepe ile evlere kraliyet asaletini taşıyor.

Kış sezonunun önemli dokusu kırmızı ipeksi kadife ile siyah lake ahşabın kullanıldığı Royal kanepe, son dönemin trendi Art Deco tasarımın da iyi örneklerinden birini simgeliyor.

Siyah ile kırmızının muhteşem uyumunu bir kez daha gözler önüne seren Royal kanepe için Art Design Yönetim Kurulu Başkanı Turgay Terzi, “Royal kanepe, evlerine kraliyet asaletini taşımak isteyen müşterilerimiz için biçilmiş bir ürün. Birkaç sezondur, mobilyada en önemli akımlardan biri haline gelen Art Deco tarzını yansıtan Royal kanepenin ahşap detaylarında ince bir işçilik örneği sergiledik. Siyah lake ile ahşaba son dokunuşu verdik. Siyah ile mükemmel bir uyum oluşturan, ipeksi kırmızı kadife kumaş ile de Art Deco tarzında bir tasarıma imza attık. İnanıyoruz ki Royal kanepe, yılbaşında evinde yenilik yapmak isteyenlerin büyük beğenisini kazanacak” açıklamasında bulundu.