ARTSTONE PANEL SİSTEMLERİ A.Ş.

Dekoratif duvar panellerinin öncü ismi ve yenilikçi markası olarak 2005 yılında faaliyete geçen Artstone A.Ş., Türkiye’deki dekorasyon anlayışını ve vizyonunu farklı bir alana taşıyarak, tüm mekânlarda doğadan ilham alan yaratıcı çözümlere olanak veriyor. Genç, dinamik ve vizyoner ekibi ile yurt içi ve yurt dışında faaliyet gösteren, proje çözümlerinin başarılı iş ortağı olarak kalite ve güvenin temsilcisi olma yolunda hızla ilerliyor.

Tamamı Türkiye’de dizayn edilip üretilen “Artstone Dekoratif Duvar Panelleri” , kendine özgü çizgisi ve özgün modelleriyle sektöründe modayı takip eden değil modayı yaratan markadır.

İç ve dış mekânlarda rahatlıkla uygulanabilen çok yönlü ürünleri ve farklı tarzlara uyum sağlayan tasarım altyapısı ile dekorasyon sektöründe aranan bir marka haline gelmiştir.

Doğaltaş, tuğla, beton, kaya, ahşap ve özel dokularda birçok model seçeneği olan Artstone Dekoratif Duvar Panelleri, doğanın sunduklarını özgün tasarım anlayışı ile harmanlayarak yarattığı estetik duruşu ile birlikte, sipariş aşamasından uygulama aşamasına kadar sunduğu özenli çalışma ve sonrasında verdiği destek hizmetleri ile de başarılarını marka olarak sağlamlaştırdı.

Ayrıca Artstone A.Ş., tüm Dünyada dekorasyon trendlerini takip ederek, uzun süren çalışmalar sonucunda oluşturduğu yeni markası olan “KAROART” serisini 2016 itibariyle kullanıcılarına sunuyor.

Kuruluşundan bu yana, turizm işletmeleri, özel konutlar, cafe&restaurantlar, alışveriş merkezleri, spor merkezleri&SPA’lar, ofisler, mağazalar ve özel işletmeler gibi yurt içi ve yurt dışında 10 yıl içerisinde 7.000’i aşkın projeye çözüm ortaklığında bulunmuştur.

Yaratıcı fikirler, özel yansımalar…

Günümüz koşullarında zamanın daha da değer kazanmasıyla yaşanan hızlı değişim sürecinde kuruluşların ayakta kalabilmesi, sürekli gelişme anlayışıyla birlikte ürün, hizmet veya süreçlerini iyileştirmesi, geliştirmesi, gerektiğinde yenilerini sunmasına, değişimin önüne geçebilecek şekilde fark yaratmasına bağlıdır. Dolayısıyla yaratıcılık, yenilikçilik ve inovasyon, gözlemlenebilir, ölçümlenebilir ve geliştirilebilir bir yetkinlik olarak kuruluşların sürdürülebilir rekabet gücünü artırmada çok önemli bir araç oluyor. Bu yüzden inovasyonu tüm aşamalarımıza yansıtıyor, tüketicinin gerçek ihtiyacına cevap veren en yaratıcı çözüm olduğuna inanarak, teknolojik yatırım ve Ar-Ge imkanlarını kullanarak farklı renk ve dokularda ürünler geliştiriyor, üretim ve pazarlama gamımızı çeşitlendiriyoruz.

Uluslararası standartlarda ileri teknolojiye sahip tamamen yerli yatırımla kendi fabrikasında ürettiği Artstone ürünlerinin kullanım alanlarını genişleterek, “yıllarca güvenle kullanılacak doğal mekanlar” yaratmak hedefi ile yola çıkan firma, bu doğrultuda misyonunu Türk inşaat malzemeleri sektöründe panel duvar bilincini arttırmak, üretim, ürün ve hizmet kalitesini yükseltmek olarak belirledi.

Pazar lideri konumundaki firmamız, kalite üzerinde yoğunlaşıyor ve bu kriteri ön plana çıkarıyor. Bu doğrultuda aynı zamanda kendi sektöründe bir ilk olma özelliği taşıyan “A2 Yanmazlık Sınıfı”nda yer alan ürünlerimizi, Almanya merkezli “TÜV SÜD” tarafından belirlenen kalite normlarına ve standartlarına uygun olarak üretiyoruz.

  • Barbaros Bulvarı No:24/B Balmumcu Beşiktaş / İstanbul / Turkey
  • T   / 444 4 ART [444 4 278]
  • T2 / +90 212 221 11 13
  • M / +90 546 220 4 278
  • F / +90 212 221 22 11
  • info@artstone.com
  • www.artstone.com