Atlantik Fly’da yılsonu kampanyası

2017 yılı bitmeden konut sahibi olmak isteyenlere özel fırsatlar sunan Atlantik Yapı, “Yıl Sonu Fırsatları” kapsamında Atlantik Fly projesinde 10 daireye özel avantajlı bir kampanya başlattı. Alternatifli ödeme planlarının yer aldığı projede kazancını katlamak isteyenler, yüzde 10 peşin, geri kalan kalan kısmı ise teslimde ödeme imkanlarından yararlanabiliyor.

İstanbul’da markalı ve nitelikli konut projeleri üreten Atlantik Yapı, Pendik’te hayata geçirdiği Atlantik Fly projesinde konut alımını kolaylaştıran bir kampanya başlattı. Tüketici ihtiyaçlarına yönelik yüksek standartlarda konforlu bir yaşam hedefleyen firma, yılsonu kampanyasıyla büyük avantajlar sunuyor.

Yaşamın başladığı Atlantik Life projesinin ardından, markalı konut sektöründe sembol niteliği taşıyacak bir projeye daha imzasını atan Atlantik Yapı, Fly projesinde yüzde 10 peşinattan sonra geri kalan ödemeleri konut teslimine çekti. Firma ayrıca peşin ödemelerde yüzde 15 indirim kolaylığı da sunuyor.

Atlantik markalı projelerin Pendik’e yeni bir kimlik kazandırdığını söyleyen Atlantik Yapı Satış ve Pazarlama Müdürü Engin Tortumlu, “Ev sahibi olmak isteyenlerin hayallerini gerçekleştirmek için, yeni kampanyalarla yatırımcılarımıza fırsatlar sunuyoruz. Kaliteli, güvenli ve donanımlı konutlarda yaşamak her vatandaşın hakkı. Biz de Atlantik Yapı olarak markalı projelerimizde, daima uygun fiyat politikası belirleyerek yatırımcıların daire sahibi olmasını kolaylaştırmaya çalıştık. Atlantik Fly projemizde yılsonu kampanyası kapsamında alternatifli ödeme seçenekleri sunuyoruz. Kampanyadan yararlanmak isteyen konut alıcıları 31 Aralık’a kadar satış ofisimize bekliyoruz” dedi.

Zengin peyzajıyla dikkat çekiyor

Pendik Kurtköy’de, bölgenin değerli ve merkezi noktasında yer alan sağlık, ulaşım ve sosyal yaşam alanlarının bulunduğu bir alanda konumlanan Atlantik Fly, yüksek standartlarda yaşam vadeden özellikleriyle yatırımcıların öncelikli tercihi olmaya devam ediyor.

Projede 2+1 dairelerin fiyatları 299 bin TL’den başlarken,  Pendik bölgesine ve proje donatılarına kıyasla fiyatlar ekonomik seviyelerde tutuluyor.

Kalite ve konfora önem veren ailelerin taleplerine cevap verecek şekilde tasarlanan 140 dairelik projenin, 5’inci kattan sonraki tüm dairelerinde deniz manzarası var.  Farklı beklentileri karşılayacak şekilde; 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerini barındıran projede ayrıca, 2+1’ler de kendi içinde beş farklı tip sunarak, yatırımcılarına geniş bir seçme olanağı sağlıyor. Sunduğu avantajlarla bölgesinde dikkatleri üzerine çeken Atlantik Fly, yüzde 70’ini peyzaj ve yeşil alana ayırarak yatırımcılarına ferah bir yaşam alanı oluşturuyor.

Her yere hızlı ulaşım imkanı

Gayrimenkul yatırımcılarının gözde noktaları arasında yer alan proje lokasyonuyla da dikkat çekiyor. Anadolu Yakası’nda ulaşım akslarına yakın bir bölgede konumlanan Atlantik Fly; Uluslararası Sabiha Gökçen Havalimanına 1,5 kilometre, D-100 Karayoluna 2 kilometre, TEM Otoyoluna 3 kilometre, Yüksek Hızlı Tren’e 2,5 kilometre, İstanbul Deniz Otobüslerine 3,5 kilometre ve metroya 700 metrelik bir mesafede yer alıyor. İnşa çalışmalarının devam ettiği Atlantik Fly’da teslimler 2019 yılının Nisan ayında yapılacak.