Aypro

Eskiden teknolojiydi, şimdi biz buna yaşam stili diyoruz.

Evimiz ya da yatırımımız (projemiz) için+konfor+güven+prestij istiyorsak, tüm bunlar tek bir çatı altında bileşik çözümler sunabilen AYPRO ürünleri ile mümkün AKILLI ev otomasyonu, görüntülü diyafon,kameralı güvenlik, alarm, enerji tasarrufu ve bina kontrol sistemleri ile birlikte mükemmel çalışmak üzere entegre edilmiştir. Bu gelişmiş özellikler, size ve ailenize ,aydınlatmalarınızı, perde ve panjurlarınızı ,iklimlendirme sisteminizi, TV ,DVD ,uydu alıcısı, müzik sistemi ve tüm elektronik aletlerinizi tek bir dokunuşla kontrol etmenizi sağlar. Esnek, basit ve pratik kontroller sayesinde dünyanın öbür ucunda bile olsanız her şey sizin elinizde olacak ve gözünüz arkada kalmayacak.

Esnek kullanım

Akıllı kumandalar, cep telefonları, tablet bilgisayarlar gibi tüm ürünler ile uyumlu çalışabilen sistem IR ve RF cihazlarınızı aynı çatı altında toplar, tek bir kumanda da birleştirir ve bunları birbirleri ile uyumlu çalışır hale getirir. Siz kumandanızdan yâda IPAD ile bir senaryoyu seçtiğinizde, örneğin istenmeyen ışıklar ve panjurlar kapanır müzik sisteminiz favori parçanızı çalmaya başlar ve odanızın ışığı istediğiniz seviyede açılır.

Kendinizi hayal ettiğiniz ortamın içinde bulursunuz.


Ekonomik yatırım

Her bütçeye uyabilen, yatırım ve yaşam mantığına uygun çözümler bulabilirsiniz.Elektrik altyapısına ek bir kablolama ve ek tesisat gerektirmeyen,güvenilir ve pratik çözümler ihtiyaçlarınıza uygun olarak ölçeklendirilir. Sonradan eklenebilme, tanıtma özelliği sayesinde senaryolarınızı ve kullandığınız özellikleri genişletebilirsiniz.Hiçbir uyum sorunu yaşamadan istediğiniz esnek kablosuz çözümlere kavuşabilirsiniz.Üstelik size tüketimlerini kontrol edebileceğiniz bir enerji yönetimi ve doğayla barışık bir yaşam sunar.

Kolay kurulum

AYPRO ürünleri mevcut oturumda olan dairelere, ofislere ve tüm yaşam alanlarına çok kısa bir süre kurulmak üzere tasarlandı. Projelere değer katmak ve prestijlerini arttırmak için elektrik tesisatınıza ek bir maliyet getirmez.Elektrik altyapılarının tamamına uyumludur.Duvarları yıkmak, kablo ekleri ve elektrik panosunda ayrılan montaj yerlerine ihtiyacı yoktur. Gelişmiş teknolojisiyle sayesinde tüm kontroller anahtarlar üzerinden yapılabilir.Kablosuz sadelik, kontrol esnekliği size birkaç saat içinde kurulabilen ve hiçbir ekstra bilgisayar bağlantısı gerektirmeden kendinizin bile programlayabileceğiniz bir sistem sunar.

  • Adres : Hilal Mahallesi Turan Güneş Bul. 701 sok. 13/5 Çankaya/ANKARA
  • Telefon : +90 (850) 302 47 77
  • iletisim@aypro.com
  • www.aypro.com