Bekaroğlu’ndan yüksek sosyal donatılı konutlar

Adana’da gerçekleştirdiği konut projelerinde, sosyal donatı açısından uyguladığı zengin konsept ile yeni bir anlayış getiren Bekaroğlu İnşaat, yeni projeleri Tema City’de bu anlayışın bütün yansımalarına yer verdi.

Bekaroğlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Bekaroğlu, sosyal donatıda günümüz insanının ihtiyaçlarını her yönüyle karşılamayı hedefleyen bir bakış açısıyla yeni projelerini hayata geçirdiklerini söyledi. Sektörde 1995 yılından bu yana faaliyet gösterdiklerini ve şimdiye kadar binlerce nitelikli konutu hizmete sunduklarını belirten Bekaroğlu, “Adana’ya sosyal donatı tarzını getirerek sektörde bir ilki gerçekleştirdik. Ürettiğimiz konutlarda kaliteden ödün vermeden üst düzey yaşam alanları oluşturduk” diye konuştu. ‘Kaliteyi zirveye taşıdıklarını’ vurgulayan Bekaroğlu, “Bekaroğlu İnşaat olarak insanların ihtiyaçlarına yönelik çalışmalar yapan, çevreye karşı duyarlı, sorumluluk sahibi, saygın bir şirketiz. İnsanların güveniyle her geçen gün biraz daha büyüyor, ulaşabildiğimiz herkesin hayatına konfor ve kalite katıyoruz. Adana’nın ve bölgenin yaşam standartlarını üst noktaya ulaştırdık ve bu yöndeki çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi.

“Konfor ve huzur Tema City’de”

Bekaroğlu, yeni projeleri Tema City’nin, insanların yılın 365 gün tatil keyfiyle rahat ve konforlu bir yaşam sürebileceği özellikler taşıdığını dile getirdi. Tema City’yi Adanalılara sunmanın gururunu yaşadıklarını ifade eden Bekaroğlu, sözlerine şöyle devam etti: “Tema City’nin merkezinde hayatın kendisini kullandık. Yaşamımızda ne varsa Tema City’i de onlarla oluşturduk. Kullanılan kaliteli ürünler ve teknolojik imkanlarla projede yaşayanların rahatını düşündük. Bu özel atmosferde yaşayanların, attıkları her adımda yeni bir güzellik keşfedeceği, şık detayların yer aldığı bir proje oluşturduk. Şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki; konfor ve huzuru dairelere taşıdık.”

Zaman ve mekan sorununu ortadan kaldırmak için spordan sinemaya birçok sosyal donatıyı Tema City projesine dahil ettiklerinin altını çizen Bekaroğlu, “Eğlenceyi, sosyalliği sokaktan alıp evinize getirdik. Yaşamdaki her şeye sadece bir dakika uzaklıkta olacağınız Tema City’de ailedeki herkes için bir eğlence var. Projede huzuru ve yaşamın kendisini keşfedeceksiniz” diye konuştu.

Çok seçenekli yaşam alanları

Bekaroğlu, projenin özellikleri hakkında ise şu bilgileri verdi: “Tema City’de aquparklı havuz, dalga havuzu, havuz sineması, havuz, havuz içi bar, basketbol sahası, mini futbol sahası, trombolin, barbekü alanları, fitness salonu, cep sineması, sauna, Türk hamamı, masa tenisi, müzik sistemli ve klimalı sosyal alanlar, çift katlı kapalı otopark, çocuk oyun alanı ve kapalı çocuk oyun alanı ve yürüyüş yolları gibi yaşamın her alanıyla ilgili, ihtiyaç duyulabilecek fiziksel mekanlara yer verdik.”