BEMO Sistemleri San. ve Tic. Ltd. Sti.

BEMO ürünleri ve çözümleri kalite ve fonksiyonellik anlamında en yüksek standartları sağlamaktadır. Benzersiz malzeme seçeneklerimiz ve yenilikçi tasarımlarımız, en büyük fikirlerin bile gerçeğe dönüşmesine imkan vermektedir. Ve biz, sürdürülebilir ve uzun ömürlü çözümler geliştirmek için müşterilerimizle el ele çalışmaktayız. Ortaklarımız kendilerini en yüksek kalitede iş yapmaya adamıştır.

Mühendislerimiz birden çok dil bilen, uluslararası alanda çalışmak konusunda oldukça tecrübeli bir ekiptir. Akıllı planlama sistemleri ve patentli üretim prosesleri çizim tahtasından inşaat sahasına pürüzsüz ve hatasız bir geçiş olmasını garantilemektedir. BEMO ürünlerine dünya genelinde pek çok dikkat çekici binada rastlanabilir. Ve Avrupa, Kuzey ve Güney Amerika, Asya ve Orta Doğu’daki merkezlerimizle bütün dünya elimizin altındadır.

BEMO ilk bakışta imkansız görünen projeler konusunda uzmanlaşmıştır. Patentli ve ödüllü BEMO-MONRO sistemi, uzun yıllar boyunca yapılması mümkün görülmeyen tasarımların hayata geçirilmesini sağlamıştır. Biçim kaygısı gütmeyen serbest mimari alanında, çatı ve cephe tasarımında bir devrim niteliğindedir. Yenilikçi yüzey tasarımları teknolojilerimiz sayesinde ürünlerimizin kalıcı bir izlenim yaratmaktadırlar.

Kaplamalarımız akla gelen tüm renk tonlarında ve pek çok farklı yüzey seçenekleri ile mevcuttur. Mobil üretim sistemlerimiz sayesinde, tüm dünya genelinde projelerde alan içerisinde destek sağlayabiliyoruz. Çetrefilli bina şekilleri ve çok büyük çatılarda bile. En iyi kaliteyi sağlayabilmek için size en iyi “Alman Teknolojileri”ni sunuyoruz; 3-D planlamadan, üretime, üretimden kuruluma kadar.

  • A : Göktürk Cd. Suvenue Sit. E Bl. No: 2/7 Göktürk, 34077, Istanbul – Türkiye
  • T: +90 (212) 322 74 72
  • F: +90 (212) 322 75 74
  • www.bemo.com