BİEN BANYO’NUN YENİ TASARIMI ‘’DOR ASMA KLOZET’’ ESNEK VE ESTETİK

Islak alanlara yönelik ürünler tasarlayan Bien Banyo’nun vitrifiye koleksiyonları arasında yer alan Dor Asma Klozet, banyolara şıklık, modernlik ve estetik bir görünüm kazandırıyor.

Bien Banyo’nun 2018 tasarımlarından olan, ‘’Dor’’ asma klozet düzgün geometrik formu ile hem doğal hem esnek bir görünüme sahip. Bien tasarım ekibinin modern çağın tüm ihtiyaçları ve gerektirdikleri göz önünde bulundurularak inovatif olarak tasarladığı Dor, estetik ve çarpıcı görünümü ile de dikkat çekiyor.

Bien Banyo’nun doğadan ilham alarak tasarladığı ürün grubuna yeni eklediği Dor Asma Klozet, formu ile banyolarınıza farklı bir dinamizm ve esneklik getiriyor.

DOR KLOZET’İN ÖZELLİKLERİ

Dor Asma Klozet, geometrik ve modern bir forma sahip. Yavaş kapanan kapağı, beyaz renkte üretilen, çok daha az kirlenen ve kolay temizlenen, minimum 2,5 litre maksimum 4 litrede temizleme sağlanan bu ürün hijyen standartlarını da yükseltiyor.

Bien Banyo’nun Seramik Sağlık Gereçleri ailesine yeni katılan ürünü Dor Asma Klozet ile ultra modern, kullanışlı ve doğal banyolar sizleri bekliyor.