Bosch Termoteknik Manisa Fabrikası Buderus Star Club’ın Yıldızları’nı ağırladı.

Sektörün en iddialı sadakat kulübü Buderus Star Club, Ocak-Ağustos 2017 arasında en yüksek performans gösteren toplam 72 üyesiyle Bosch Termoteknik Manisa Fabrika’sına ziyaret gerçekleştirdi.

Buderus Star Club’ın her bölgeden en iyi performans gösteren toplam 72 üyesi, 24 kişilik gruplar halinde Bosch Termotenik Manisa Fabrika’sını ziyaret etti. İzmir’de gerçekleşen gala yemekleriyle başlayan ziyaret, Bosch Termoteknik İnovasyon Merkezi’nde gerçekleşen sunum ve üretim tesislerinin gezilmesiyle devam etti.

Buderus Star Club Kampanyaları devam ediyor!

Toplantının birinci günü İzmir Mövenpick otel’e yerleşen üyeler, Bosch Termoteknik Pazarlama Direktörü Ali Aktaş’ın ve ilgili diğer yetkililerin katıldığı gala yemeğinde Adabeyi Restaurant’tabuluştu.

Sektör dinamiklerinin masaya yatırıldığı keyifli yemekte Buderus uzmanlığı, gelişen teknolojiler ve sektöre dair yeni regülasyonlar değerlendirildi.

İkinci gün Mövenpick Otel’den hareket eden katılımcılar Bosch Termoteknik Manisa Fabrika’sındaki İnovasyon Merkezi’nde Bosch Termoteknik Pazarlama Direktörü Ali Aktaş tarafından yapılan sunumla şirket, sektör ve yeni ürünler hakkında bilgi aldılar. Fabrika turu yapan katılımcılar, üretim süreçlerini yerinde görme fırsatı yakaladılar.

Fabrika’da yetkililerle yenen öğle yemeğinin ardından, Bosch Termoteknik İnovasyon Merkezi’nde sektörde dijitalleşme ve gelecek hakkında bilgi alan üyeler, yetkililer eşliliğinde eğitim salonları ve ürün stantlarını dolaştıktan sonra fabrikadan ayrıldı.