BTicino Axolute Air serisi yaşam alanlarını farklılaştırıyor

Teknolojinin tasarımla buluşmasından ortaya çıkan Axolute Air serisi ile BTicino; yaşam alanlarına ‘ince’ bir dokunuş yapmanın yanı sıra seride bulunan ve boyanabilme özelliğine sahip mat beyaz çerçevesiyle de farklılık arayanların beğenisini kazanıyor.

BTicino Axolute Air serisi, boyanabilme özelliğine sahip mat beyaz çerçevesiyle yaşam alanlarında farklılık arayanları için iyi bir seçenek oluyor.

Yaşam alanlarınızı tarzınıza göre özelleştirebilme olanağı tanıyan BTicino Axolute Air serisinde bulunan mat beyaz çerçeve, yaşayan mekanlar yaratmanızı sağlıyor. İnsana huzur ve ferahlık hissi veren Axolute Air Mat Beyaz Çerçeve, boyanabilme özelliğiyle de evinizin atmosferini istediğiniz an değiştirme fırsatı sunuyor.

BTicino Axolute Air, 3,5 milimetre inceliğiyle bulunduğu mekanı iyi bir estetikle taçlandırıyor. Ayrıca astar boya özelliğine sahip mat beyaz çerçeve, su bazlı boya ile istenilen renkte boyanarak yaşam alanlarını kişiselleştiriyor. Nemli bir bez ile temizlenebilen BTicino Axolute Air, kendi stilini oluşturmak isteyenlerin tercihlerinden biri oluyor.