BURSA BETON A.Ş.

1986 yılında 1 tesis, 2 beton pompası ve 10 transmikser ile Bursa Çimento Fabrikası AŞ bünyesinde hazır beton üretimine başladık. Çimento Beton Sanayi ve Ticaret AŞ olan şirket adımızı, Aralık 1997’de değiştirerek Bursa Beton Sanayi ve Ticaret AŞ adını aldık.

Toplam 40 milyon metreküp hazır beton üretimi ile sektörde 30 yılı geride bıraktık ve bu sürede işimizde hem teknoloji hem kurumsallaşma hem de kalite bakımından çok önemli gelişmeler gösterdik.

Bugün yıllık 3.5 milyon metreküp satış kapasitesine sahip olan ve gerektiğinde 24 saat kesintisiz hizmet verebilen şirketimiz; çok yüksek standartlarda olmak üzere saatte 160 metreküp üretim yapabiliyor.

Büyük harman hacimlerine sahip şirketimizin tam otomasyonlu 22 beton santrali bulunuyor. Araç parkımızda 240 transmikser, 60’a yakın beton pompası var.
Özellikle Bursa, Yalova, Balıkesir ve Kütahya’yı içine alan bölgede Güney Marmara’nın beton ihtiyacının yüzde 50’si şirketimiz tarafından karşılanıyor.

Yenilikçi yapımız ve öncü karakterimizle hazır beton sektöründeki gelişimde ve yaygınlaşmada büyük pay sahibi olmaktan mutluyuz.
Tüketiciye yüksek kaliteli beton sunmaktan ve bu sayede hem ülkemizin yapı kalitesine hem de deprem riskinin azalmasına katkıda bulunmaktan da mutluyuz.

Toplumsal sorumluluklarımızın gereklerini hevesle ve ciddiyetle yerine getiriyor, çalışanlarımızı çok yönlü eğitim ve sosyal etkinliklerle geleceğe hazırlıyor, planlı ve istikrarlı büyümemizi sektörümüze de ilham verecek şekilde sürdürüyoruz.

Topluma, ekonomiye, çevreye değer katan, güvenilir yapılar inşa edilebilsin diye işin harcına kalite katan bir marka olarak hayatın temelinde yer almak en önemli misyonumuz.

  • Hacı İlyas Mh. Ulubatlıhasan Blv. No:106 Osmangazi- BURSA
  • 444 16 22
  • info@bursabeton.com.tr
  • www.bursabeton.com.tr