CAPLAST

CAPLAST,  Almanya’da kaplama sektörünün öncüsü olarak 1967 yılından itibaren, inşaat sektöründeki geniş yelpazeli ürün gamından, otomotiv sektöründeki özgün uygulamalara kadar uzanan faaliyet alanlarıyla başarılı bir şekilde sektörde adından söz ettirmeyi başarmış yenilikçi bir firmadır.

Yüksek teknolojiye sahip tesisleriyle ve yenilikçi anlayışıyla birçok alanda liderlik konumunda olan, kaplama sektörünün öncüsü CAPLAST, sadece inşaat sektörü için her yıl yaklaşık 150 Milyon m2 nitelikli ve enerji etkinliği yüksek sistem çözümleri geliştiren, küresel bazda faaliyet gösteren KAP Beteilungs AG bünyesindeki güçlü bir finans gücüyle, dünya çapında pazarlama ve uygulama know-how’una sahip bir firmadır.

2012 yılında, CaPlast Türkiye olarak merkezi Ankara’da faaliyete geçmiştir.Almanya’dan sonra Türkiye’de de sektörde öncü olma yolunda, 20 Milyon Euro’luk yatırım planlarıyla yenilikçi, ileri teknoloji uygulamalarının yer alacağı üretim tesisleriyle, inşaat sektöründeki cephe ve çatı kaplama, yalıtım, yapıştırma çözümlerinden oluşan geniş ürün gamıyla yerini almayı planlamaktadır. CaPlast Türkiye, yine 2012 yılında mevcut ürün gamına yeni ürünler ekleyerek müşterilerine yeni seçenekler sunmaktadır.

CaPlast Türkiye, belirli bölgelerde daha iyi hizmet vermek ve geniş kitlelere ulaşmak adına distribütör (bayi) ağını oluşturmaktadır. CaPlast Türkiye, gerek distribütörlerine, gerekse son kullanıcılara kadar uzanan yelpazede her türlü teknik anlamda ihtiyaçlara cevap verecek şekilde kadrolaşmasını tamamlamaktadır.

CaPlast Türkiye, sektöründe yılların getirdiği tecrübe ve ayrıcalığı en uygun şekilde kullanarak, gelişmiş yönetim modelleri ile işletilen şirket kültürünü yaratmak, teknolojik gelişmeleri ürünlerine yansıtmak, şirket değerini büyütmek, kusursuz ve tam zamanında hizmet anlayışıyla güvenli iş sürekliliğini sağlamak ve doğaya uygun üretim standartlarıyla Türkiye’de marka olma yolunda ilerleme anlayışıyla hizmet vermektedir. Sunmuş olduğu hizmetler, Türkiye ile sınırlı kalmayarak, Türki Cumhuriyetleri, İran, Irak, Orta Doğu ülkelerine kadar uzanmaktadır.

  • A: Başkent Organize Sanayi Bölgesi 26. Cad. No:506909 Malıköy, Sincan Temelli ANKARA
  • T: 0.312-2195894-95
  • E: ofis@caplast.com
  •  www.caplast.com.tr