Çavuşoğlu A.Ş. 

Firmamız 1982 yılından bu güne kadar akrilik su bazlı dekoratif boyalar ve yardımcı malzemeleri üretmiş, Texco hobi boyaları ve Colorist profesyonel markaları ile yüksek kaliteli boyalarını 20 ülkeye ihraç etmiş ve pek çok sıra dışı malzeme ve boya ile sektörün önde gelen firmalarından biri olmuştur.

Çavuşoğlu A.Ş. inşaat ve dış cephe dekoratif boyama ve poliüretan ,eps cephe kaplama sistemleri konusunda da Türkiye’de pek çok ilki gerçekleştirmiştir. Konusunda uzman ekibi ile atölye çalışmaları ve yerinde uygulama ekipleri ile sahada bire bir çalışmalar yapmaktadır. Özellikle Avm ve temalı yapılarda, eskitme, mermer taklitleri, iç ve dış cephelerde kalem işi süslemeler, dokulu çalışmalar efektli boyalar ve isteğe göre fosforlu fluorescent uygulamalar ve daha pek çok desen ve efekt ile saha uygulamaları yapmaktadır. Firmamız yurt dışında ve ülkemizde tema park ve avm uygulamalarının aranılan isimlerindendir.

Çavuşoğlu A.Ş. Art Panel Markası ile Türkiye’de ilk defa ressam ekipleri ile elde boyanan poliüretan cephe kaplama malzemelerini üretmiş ve sahada uygulamalarını yapmıştır. Art Panel poliüretan panellerimiz gerek dış cephede gerekse iç mekanda kolaylıkla kullanılabilir. Hızlı montaj kulakları ile sahada işçilik maliyetini düşürür. Tüm poliüretan panellerimize nano su itici malzemeler uygulanarak yüzeyde her zaman temiz kalması ve kolay yıkanması sağlanmıştır.

VIZYONUMUZ

Firmamızın ulusal / uluslararası pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla kendi uzmanlık alanımızda kendi yöntemlerini sürekli geliştiren, sektörün öncülüğünü yapan, Türkiye´nin güvenilir ve saygın firmalarından biri olmak.

MISYONUMUZ

Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak,

Güçlü bir iletişim ile tüketicimizle aramızda duygusal bir bağ yaratmak ve müşteri sadakatini sağlamak,

Yurt içi ve yurt dışında uygulama alanlarımızı büyüterek en çok tercih edilen lider firmalardan biri olmak, rekabet gücümüzü ve kârlılığımızı arttırmak.

 • Beylikdüzü Osb Mah. Mermerciler Sanayi Sitesi 1.Cadde Konyalı İşm.1.Kat 3 Numara Beylikdüzü / İstanbul
 •  

  0212 8764922
 •  

  0212 8764922
 •  

  info@cavusogluartdeco.com
  www.cavusogluartdeco.com