CAZGIR İnş. Isı Sis. Tic. ve San. A.Ş.

Şirketimiz 1980 yılında Orhan Cazgır tarafından kurularak Cazgır Ltd. Şirketi adında sektöre giriş yapmıştır.1982 yılında; ismini değiştirerek ‘Cazgır İnşaat ve Ltd. Şirketi’ unvanını almıştır. Bu yıllar çerçevesinde Demirdöküm A.Ş’ ye ve çeşitli Avrupa’lı firmalara dünya standartlarında fason kazan üretimi yapan şirketimiz, 2001 yılında üretimlerini genişleterek ve gelişme gösterdiği alanlarda yatırımlarını büyüterek ‘Cazgır İnşaat Isı Sistemleri Tic. AŞ adını almıştır. Şirketimiz işe başladığı ilk günden beri, kaliteli ve olgun elemanlarıyla ısıtma ve soğutma malzemelerinde ve bu ürünlerin üretilmesinde büyük bir başarı göstermiştir. 2006 yılında tamamen yurtdışına açılma hedefi olan Cazgır A.Ş, yükselen bir pazar olan kreyojenik piyasaya giriş yapmak adına yeni yatırımlarını tamamlamış, dünya standartlarında dünya piyasalarına malverebilecek şekilde tüm sertifikasyonlarını tamamlamış olarak, gücüne güç katmıştır.

CAZGIR olarak ilk önceliğimiz, sizlerin kreyojenik alandaki teknik sorunlarınıza çözüm olmak ve dünyadaki teknoloji yardımıyla size en kaliteli ve en iyi teknolojiye sahip olan ürünlerimizi, en makul fiyatlarla ulaştırmaktır. Rakiplerimize karşı olan temel üstünlüklerimizden birisi -ki bu sizinde rakiplerinize karşı bir adim öne geçmenize olanak vermektedir kreyojenik tanklarımızı sizlere hem ASME(Amerika) hem de CE(Avrupa) standartlarında sunabiliyor olmamızdır.

Diğer önemli bir üstünlüğümüz ise, kreyojenik tanklarımızı müşteri odaklı bir şekilde, müşterimizin istediği spesifikasyonlara dayanarak projelendirip, en iyi teknolojiyle sunabilmemizdir.

CAZGIR’ın sahip olduğu ileri teknolojiyle sizlere, dünya kalitesinde standartlarda ürünler ve satış sonrası servis hizmeti sağlayarak, sizlerin müşterilerinize olan sorumluluğunuzu da paylaşmaktayız. Dünyada kreyojenik üretim yapan firmaların yoğunluğunun bilincindeyiz. Bundan dolayıdır ki, siparişlerinizin ve ihtiyaçlarınızın aciliyetine dayanarak, en hızlı şekilde harekete geçerek sizlere , dünyanın neresinde olursanız olun ürünlerimizi ulaştırmak istiyoruz.

Ürünlerimiz hakkında merak ettiğiniz bilgilere hem İngilizce, hemde Türkçe olarak web sitemizden ulaşabilirsiniz. Şunu belirtmek isteriz ki, arzu ettiğiniz taktir de, sizlerin ve temsilcilerinizin firmamızın fabrikalarını ziyaret etmesinin, büyük bir sinerji yaratacağı kanaatindeyiz. Bugün, üretim tesisi Corum Organize Sanayi Bölgesinde bulunup, 25.000 m2lik alana yayılan Cazgır A.Ş, yeni yatırımlarıyla büyümeye devam etmektedir.

CAZGIR A.Ş., Sabit/taşınabilir basınçlı kaplar(kriyojenik tanklar, evaporatörler, lpg tankları, katı-sıvı-gaz yakıtlı kazanlar, boylerler, separatörler vb.), sabit/taşınabilir basınçsız kaplar (akaryakıt tankları, su tankları vb.), römork ve yarı romörk üretim, satış, muayene ve servis konularında faaliyetlerini yürütmektedir.

CAZGIR A.Ş., faaliyette bulunduğu tesiste, yasal, uluslararası mevzuatlar ve müşteri gerekliliklerine uymayı, sürekli gelişimi ve çalışanları için güvenli bir çalışma ortamı yaratmayı Kalite, Çevre ve İş Sağlığı ve Güvenliği politikalarının temelini oluşturur.

Gülsan Sanayi Sitesi

36. Sanayi Cad. No : 9

Samsun / Turkey

Tel : +90 362 238 0922

Fax : +90 362 230 5522

sales@cazgir.com.tr

www.cazgir.com.tr