Cemal Kuru: İş dünyası geleceğin Ankara’sına yatırım yapıyor

ICK Yapı’nın Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Kuru

Başkent iş dünyası, ofis ve iş yeri yatırımını, geleceğin Ankara’sının şekilleneceği Beysukent, Çayyolu, Beytepe’ye yapmaya başladı.

Yıllarca daracık sokaklar, otopark sorunu, trafik keşmekeşinden bunalan Ankaralılar, gerek konut, gerekse iş yerlerini daha ferah, sorunsuz ve güvenli lokasyonlara taşıyor.

Başkent başta olmak üzere, yurt genelinde büyük inşaat projelerine imza atan ICK Yapı’nın Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Kuru, inşaat sektörüne emek veren herkesin modern binalar dikmekle kalmayıp aynı zamanda geleceği de planlaması gerektiğini kaydetti.

Cemal Kuru, henüz kimse yatırım yapmazken Ankara’nın en güzel noktası Beytepe’de başlattıkları Ametist Konut projesinin ardından bu bölgede güzel bir semt kurulmasına öncülük ettiklerini belirterek, şunları söyledi:

“Şimdi de geleceğin Ankara’sının merkez noktası olacak bu lokasyona iş dünyasından gelen talepler doğrultusunda devasa bir iş merkezi inşa ediyoruz. Ametist Konut projesinin yola cephe lokasyonunda hızla ilerleyen Ametist Park projemize geleceğin Ankara’sının tam orta noktasında yer almak isteyenler büyük ilgi gösteriyor. Çünkü en doğru yatırımın gelecek vaat eden yatırım olduğunu biliyorlar. Bankalardan, marketlere; kafe, restoran zincirlerinden, hukuk, gayrimenkul ofislerine kadar hemen her meslek grubundan talep gelmesi, Ametist yolculuğuna çıkarken ne kadar doğru karar verdiğimizi gösteriyor.”