Çiçek Detaylı Yataş Nevresimlerle Yatak Odalarını Düş Bahçesine Dönüştürün

VIOLET Nevresim Takımı

Yatak ve uyku ürünleri konusunda uzmanlığını 41 yıllık deneyimiyle birleştiren Yataş, çiçek desenli yeni nevresim takımları ile sonbaharda yatak odalarına tazelik katıyor. Modern detayları çiçeklerin büyülü dünyası ile odaları düş bahçesine dönüştüren Fiore, Flora ve Violet Nevresim Takımları, yüzde 100 pamuk olma özellikleriyle de sağlığı ve doğallığı yataklara taşıyor.

Yataş Bedding, sonbaharın gelişini çiçek desenleriyle karşılıyor. Farklı çiçek desenlerini modern yorumlarla yatak odalarına taşıyan Fiore, Flora ve Violet Ranforce Nevresim Takımları, yüzde 100 pamuk olmalarının yanı sıra 59 tel iplik dokumasıyla da nefes alan, uzun ömürlü bir kullanım deneyimi sunuyor.

FLORA Nevresim Takımı

Yatak odalarında Sonbahar Tazeliği

Düş Bahçesi nevresim grubunda yer alan Fiore, Flora ve Violet Nevresim Takımları, doğadan ilham alınarak tasarlanan çiçek desenleri ile sonbahar renklerini yatak odalarına taşıyor.

Taze kır çiçeklerini pastel ve degrade geçişlerle üzerinde taşıyan Fiore Nevresim Takımı, mavi tonuyla adeta kırları çevreleyen geniş gökyüzünü de yatak odalarına getiriyor.

Turuncunun en cazibeli tonuyla beyazın uyumunu buluşturan Flora Nevresim Takımı, araya serpiştirilen kelebeklerle doğayı şık ve zarif bir şekilde yorumluyor.

FIORE Nevresim Takımı

Menekşe rengi ve beyazın mükemmel uyumunu yansıtan Violet Nevresim Takımı ise sade ama bir o kadar da modern tasarımıyla huzurlu bir uykunun kapılarını aralıyor. Minimalist çizgilerden oluşan Violet Nevresim Takımı, yatak odalarına zarafeti davet ediyor.

Tüm nevresim takımları çift yönlü kullanım özelliğinin yanı sıra yüzde 100 pamuk olmaları ve Ranforce kumaş dokumaları ile evlere sonbaharın asaletini ve doğasını getirmeye hazırlanıyor.