Çilek’ten yeni nesil GTS Araba Yatak

Tematik odalarıyla ailelerin ve gençlerin beğenisini kazanan Çilek, farklı yaşlara hitap eden ürünleriyle herkesin tercihi olmaya devam ediyor.

Çilek, araba tutkunu olan miniklerin hayallerini gerçeğe dönüştüren yeni GTS Araba Yatak ile çocukların kendilerini yaşam alanlarında daha özgür hissetmelerini sağlıyor. Üç boyutlu egzos tasarımının yanı sıra gerçekçi hava kanalları ve büyük tekerlekleriyle çocukların hayal dünyasına eşlik eden GTS, yumuşatılmış kavisli formuyla ve iç döşemedeki deri dolgu ile de miniklerin güvenliğini üst seviyede tutuyor.

GTS Araba Yatak ile Çilek, odalarında uzun süre vakit geçirmeyi seven çocuklara sunduğu ekstra çözümlerle de miniklerin hayatını kolaylaştırırken, mavi, kırmızı, beyaz ve siyah renk seçenekleriyle de 3-12 yaş aralığındaki çocukların hayallerine eşlik ediyor. Özellikle yatıştırıcılığın yanı sıra sonsuzluğu simgeleyen mavi renk GTS Araba Yatak, çocukların ruhunu dinlendiriyor. İnsan psikolojisi üzerinde huzur verici olmasıyla beraber duygusallığı ve duyarlılığı ortaya koyan mavi rengin enerjisini GTS Araba Yatak modellerine yansıtan Çilek, ebeveynler tarafından da beğeni kazanıyor.