Dağıtım Listesi

Dağıtım Profili
Müteahhitlere, İnşaat Firma Satın almalarına                                               %40

Yapı malzemesi satan toptancı firmalar, Nalburlar                                       %30
Mimarlar, İç Mimarlar,                                                                                          %10
İnşaat Ürünleri Üretici,  İthalatçı, Dernekleri  Devlet Kuruluşlar                 %10
Sektör fuarları,Sektör                                                                                             %10

Tanıtım Yazısı

Yapı Gazetesi

Yapı Gazetesi’nin Her ayın 15’de 81 il 957 ilçede hizmet veren Müteahhitlere, İnşaat Firma Satın almalarına, yapı malzemesi satan toptancı firmalara ulaşma imkanına sahip olacaksınız.

Bunun yanında, yapı malzemesi satan toptancı firmalara da gazetemiz aracılığıyla, her ayın 15’inde, ücretsiz olarak ulaşabileceksiniz.

Yapı Gazetesi ile yeni sezon kampanyalarınızı tüm ‘Yapı Sektörü’ne duyurabilirsiniz.

Yapı Gazetesi,, Yapı Sanayi ve inşaat ürünleri sektörüne yönelik ücretsiz dağıtılan aylık basılı yayındır. Sektör ve sektörde üretilen malzemeler hakkında gelişmeleri yakından takip eder, yenilikleri en doğru şekilde okuyucularına aktarır. Yapı Gazetesi diğerlerinden farkı, sadece bu sektör hakkında ayrıntılı bilgi veren ve tüm sektöre ücretsiz olarak dağıtılan tek gazete olmasıdır.

Yapı Gazetesi, içeriğinde, kurumlar arası iletişim köprüsü kurmak ve sektörün gelişimine destek olmak amacıyla; var olan tüm kurum, dernek ve oda başkanlarına sorunlara işaret edebilecekleri, çözüm önerilerini sunabilecekleri köşeler tahsis edilmiştir.

Yapı Gazetesi, haber köşelerinde; sektörle ilgili yeniliklere, etkinliklere ve sektörde üretim yapan firmaların ayrıntılı bilgilerine yer verilir. Bu sayede okuyucular, yeni üretilen bir ürün, yeni açılan bir fabrika veya bir etkinlikten haber alırken, duyurmak istedikleri konuları da tüm sektöre doğrudan ulaştırabilirler. Yapı Gazetesi’nin haber köşeleri rafine hedef kitleye dolaysız ulaşma imkanı verir.

Yapı Gazetesi,, ayda bir, yılda 12 kez basılmakta ve yukarıda belirtilen yüzde oranları ile PTT aracılığıyla ücretsiz olarak dağıtılmaktadır.

Siz de markanız ile bu sayıdaki yerinizi alın, markanıza Katma değer ve Pazar ilişkisi sağlayın.

Yapı Gazetesi 20.000 adet baskısı ile tüm Türkiye’deki sektörle buluşacaktır.

Sektörün tamamına bir kerede ulaşıp firmanızı hatırlatacak ve satışlarınızı artırırken yepyeni iş imkanları yakalayabileceksiniz.

Değerlendirmenize sunar, iyi çalışmalar dileriz.

 

Fikret DEMİR

Yapı Gazetesi İmtiyaz Sahibi