DECORMET

1996 yılında kurulan Decormet Metal Ahşap Ve Endüstriyel Ürünler Limited Şirketi 2.500 m2 üretim tesisinde faaliyetine başlamıştır.

Decormet Mutfak, üretim kalitesine verdiği önem doğrultusunda teknolojiye ve insana yönelik yatırımlarını sürekli artırarak modüler mutfak sektöründe artarak büyüyen bir ivme ile hedefi doğrultusunda yol almaktadır. Bugün itibarı ile 5.600m2 kapalı alanda üretimine devam etmektedir.

Decormet marka Mutfak mobilyaları hem seçkin inşaat projelerinde hem de bireysel müşterinin tercihi ile başta Marmara bölgesi olmak üzere, Türkiye’nin her bölgesinde kullanıcısının beğenisine sunulmaktadır.

Decormet Mutfak, üretim ve malzeme kalitesindeki üstünlük, yaratıcı tasarım anlayışı ve öncü kimliğiyle sektörde fark yaratmaktadır. Firma bünyesinde sürdürülen TASARIM, AR-GE ve ÜR-GE faaliyetleri ile her biri konusunda uzman İç Mimar, Mimar, Endüstri Mühendisi kadrosu ile dünyadaki gelişmeler yakından takip edilmekte, Türkiye’deki pek çok gelişmeye de öncülük edilmektedir. Estetik ve modern çizgisi ve farklı tasarımlarıyla modüler mutfağın olanaklarını genişletmek ve mutfakta farklı çözümlerle müşteri beklentilerini karşılayabilmek üzere ürün gamı her geçen gün zenginleştirilmektedir.

Kalitenin en önemli göstergesi ise Decormet Mutfak kullanan müşterilerinden alınan olumlu tepkiler ve teşekkürlerdir.

Decormet Mutfak, girdiği ortamlara değer katmak, kullanıcılarının yaşam kalitesini artırmak, tasarım ve kalitesiyle farklılık yaratmak üzerine odaklanmış bir marka olarak, tasarımın yanı sıra ürün kalitesine de önem veren kişilere hizmet sunmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz!

Decormet Mutfak, yenilikçi modern ve özel tasarım ürünleri ile hem işlevsel hem de görsel olarak sizlere hizmet vermeye ve evlerinizi güzelleştirmeye devam etmektedir.

Yolçatı Mh. Elmalı Sokak No:10 Nilüfer/BURSA
Telefon: (0224) 497 11 11
E-posta: decormet@decormet.com
Web: www.decormetmutfak.com