Decovita, doğanın en güzel renklerini yaşam alanlarına taşıyor

Decovita Seramik, ağaçlardan, ormanlardan esinlenerek doğanın bu muhteşem güzelliklerini ürünlerine taşıyor. Eylül ayının gelmesi, yazdan sonbahara geçişin de başlamasıyla doğanın en güzel dönüşümü ve renklerin dansı iç mekanlarda kendine yer buluyor.

İlhamını doğadan alan tasarımlarını sırlı porselen seramik kalitesiyle buluşturan Decovita Seramik, ağaçlardan, ormanlardan esinlenerek doğanın bu muhteşem güzelliklerini ürünlerine taşıyor. Eylül ayının gelmesi yazdan sonbahara geçişin de başlamasıyla doğanın en güzel dönüşümü ve renklerin dansı iç mekanlarda kendine yer buluyor.

Duvarlarınızı yapraklarla süsleyin

Doğanın olmazsa olmaz renkleri olan yeşil ve kahve tonlarını evlere getiren Decovita Seramik yaprakların, ağaçların dinginliğini yaşam alanlarına taşıyor. İnce çizgilerin derin bir damarla birleştiği görüntüsüyle yaprağı andıran Onyx Leaf serisinde beyaz üzerine açıklı koyulu yayılan çizgiler ürünü hareketlendirirken, full lappato yüzey ise ışıltı katıyor. Seri, başta banyo ve mutfak olmak üzere ev ve ticari mekanların iç kısımlarında, hem yer hem de duvar uygulamalarında kullanılabiliyor.

Doğayı hissedin

Ağaçların huzur veren görüntüsünü seramik karolara aktaran Windsor, naturel renkleri ve minimal dokusuyla yaşam alanlarına modern bir görünüm kazandırıyor. Ahşap karo dokusuyla Lurid Wood, bir çınarın 4 mevsim yaşanmışlığına tanıklık ediyor. Tekstürlü dokusu, doğal renk paletiyle, dokunduğunuzda doğanın tüm samimiyetini size hissettiriyor.

Artprint serisinde, doğal renk tonlarının üzerinde geometrik desenler, yazı – rakam ve hoş bir görünüm sunan objelerin sanatsal baskıları yer alıyor. Fildişi, cappuccino, boz kahverengi, kum ve moka gibi seçeneklerin olduğu seri evinize doğanın en güzel kesitlerini sunuyor.

İlhamını ipeksi görünüme sahip sirüs bulutlarından alan Cirrus seri, bu aydınlık ve ferahlığı mekanlara yansıtıyor. Full lappato yüzeyiyle iç mekanlarda parıldayan ürün, sugar effect yüzey seçeneğiyle ise, bu ışıltıyı yaya trafiğinin en yoğun olduğu alanlara dahi taşıyor.