Decovita Seramik, geometrik öğelerle sanatsal tasarımı birleştiriyor

Decovita Seramik, doğanın eşsiz renklerini ve mükemmel dokusunu evlerinize, iş yerlerinize taşıyor. Farklı serilerdeki birbirinden benzersiz tasarımlar, bulunduğu her mekanda doğadan bir kesit sunuyor. Fildişi, cappuccino, boz kahverengi, kum ve moka gibi sıcak renkleri kullanan Decovita Seramik, ürünleriyle bulunduğu ortamlara doğallık katıyor.

 

İlhamını doğadan alan tasarımlar sunan Decovita Seramik, Artprint, Clay, Clay Decor, Earth, Earth Granada ve Earth Quadrato ürünleriyle, ev ve işyerlerine sade, zarif ve aynı zamanda zengin bir dokunuşta bulunuyor. Geometrik öğelerin, sanatsal tasarımlarla birleştiği karolar, bulundukları mekana samimi ve sıcak bir hava katıyor.

 

Ev ve ticari mekanlara sıradışı bir güzellik katan Artprint serisi, bahçe, dış cephe ve havuz, spa gibi ıslak alanlarda da uygulanabiliyor. Fildişi, cappuccino, boz kahverengi, kum ve moka renklerindeki seride yer alan geometrik şekilli, yazı ve rakam desenli karolar, hem sanatsal hem de zengin bir hava veriyor, yalın görünümüyle de doğallığı şehir hayatına taşıyor.

 

Zarif geometrik desenler dikkat çekiyor

Hem yer hem de duvarlarda kullanılabilen Clay, gri, sıcak gri, kum, antrasit, moka, fildişi, açık gri, cappuccino, boz kahverengi ve beyaz renklerini evlerinize getiriyor. Üzerinde zarif desenlerin bulunduğu ürünler, yenilikçi bir hava katarken gerçeklik hissini de artırıyor.

Estetik ve tasarım öğelerini ön plana çıkaran Clay Decor, kil görünümlü taş dokusu ve zarif geometrik desenleriyle dikkat çekiyor.

 

Betonun güçlü etkisini ve yalın görünümünü seramiğin kalitesiyle harmanlayan Earth, mekanlara sade bir şıklık getiriyor. Mevsim koşullarına dayanıklılığıyla hem iç hem de dış mekanlarda kullanılabilen seri, doğal ve yumuşak renkleriyle bulunduğu mekanı sıcacık bir ortama çeviriyor.

 

Açıktan koyuya uzanan uyumlu ton geçişleri

Earth serisinin dekor ürünü Earth Granada, dairesel çizgileriyle uygulandığı alana hareket katarken yaşanmışlık hissi de veriyor. Zengin renk seçenekleriyle her mekana uyum sağlayan dekor serisinin her bir karosu, açıktan koyuya uzanan uyumlu ton geçişleri barındırıyor.

 

Aynı serinin bir başka dekor ürünü olan Earth Quadrato ise kare formuyla küçük taşlarla döşenmiş duvar etkisi bırakıyor. Uzaktan bakıldığında doğanın kucağında hissettiren karolar, yaklaştıkça fark edilen detaylarıyla kendine hayran bırakıyor. Mimari tasarımlara yenilikçi ve sıra dışı bir yaklaşım getiren serinin, gri, açık gri, sıcak gri, beyaz ve antrasit renk seçenekleri bulunuyor.