Doğanay Klinker Tuğla & Kiremit

Bugün 44.000 m² kapalı olmak üzere, toplam 500.000 m² alanda faaliyetlerini sürdüren DOĞANAY TOPRAK SANAYİ ve TİCARET A. Ş. kurulduğu 1961 yılında varlık sebebi olan “daha iyi ürün, daha iyi hizmet, daha iyi hayat” düsturu ile yola çıkmıştır. DOĞANAY TOPRAK SANAYİ ve TİCARET A. Ş. ileri Alman teknolojisine sahip, tamamı bilgisayar denetimli Keller marka donanıma sahip üretim tesisinde, doğal gaz ile çalışan 120 metrelik tünel fırında 1060°C gibi yüksek ısılarda Klinker Tuğla üretimi yapmaktadır.

Yıllık 60.000 ton üretim kapasitesine sahip olan tesisin coğrafi konumu, müşterilere lojistik avantaja dönüştürülmüş ve kaliteli ürün müşteri ile en ekonomik koşullarla buluşmuştur. Şirket ege toprak, ege kahve ve ege sarı renk seçenekleri ile 140 farklı profilde kaplama, pres ve taban tuğlası üretimi ile yurtiçi ve yurtdışı müşterilerine hizmet vermektedir.

Ayrıca kullanışlı, doğal ve uzun ömürlü bir yapı malzemesi olan klinker tuğla üretimi ile bölgede bir ilki gerçekleştiren DOĞANAY TOPRAK SANAYİ ve TİCARET A. Ş. müşteri kitlesini arttırmıştır. Yaygın bayi ağı aracılığı ile yurt geneline ürün sunabilen DOĞANAY TOPRAK SANAYİ ve TİCARET A. Ş. doğal, uzun ömürlü ve estetik ürünleri ile de yurtdışında önemli projelerde tercih edilen bir marka olmanın haklı gururunu yaşıyor.

Misyonumuz
Daha iyi ürün, daha iyi hizmet, daha iyi hayat için çözümcü, müşteri odaklı çalışmak ve çalışma ortamının, çalışanların sağlıklı ve mutlu üretim yapması için gereken teknolojik yatırımı yapmak, gerekleri yerine getirmek, çevreye duyarlı olmak.

Vizyonumuz
Ulusal ve uluslararası pazarda, olası en iyi konuma gelmek, daima daha iyinin, daha güzelin peşinde olmak.

Adres Pamukyazı Mahallesi 8. Cadde No:15 Torbalı / İzmir / TÜRKİYE
Telefon +90 232 863 41 64 ( pbx )
Faks +90 232 863 41 67
E-Posta info@doganaytugla.com

http://www.doganaytugla.com