Dönmez Yapı

Dönmez Yapı 1972 yılında Bahçelievler’de Merkez Showroom’ nu kurup, Bakırköy İncirli Caddesindeki showroom’ nu 2002 yılında hizmete açmış ardından 2011 yılında basın express yolunda 3000 m2 büyüklüğün de showroomu ile hizmetlerine devam etmektedier ,sektörde Kale Grubu´nun en yeni ürünlerinin satışını gerçekleştirmektedir. Ev ve işyeri donanımında gerekli olan bir çok unsuru ;seramikten , vitrifiye. ankastre cihazlardan dwood mutfak, banyo mobilyaları ve aksesuarlarına kadar her türlü ürünü müşterilerine sunuyor.

Dönmez Yapı´nın Showroomunda; Çanakkale Seramik duvar karoları. Kalebodur yer karoları ve granit seramikleri, Kale vitrifiye ve su armatürleri , Kalex-kaledekor mutfak banyo dolapları akrilik duş teknesi – küvet ve kabinler ,Kalekim seramik yapıştırıcılar ve derz dolguları seçkin markalardan banyo aksesuarları yer alıyor. Üç kattan  oluşan showroom da, gündelik hayatı temsil eden teşhirler canlı görüntüler içinde sergilenmiştir. Her katında farklı bir detay işlenmiş. Zemin katında geniş cam duvarları ile çevrelenen ve üst katlarda bulunan sergi alanı, çağdaş bir tavrı dekoratif temalarla birleştirmiş. Ürünleri daha bütün bir atmosferde ve geniş bir biçimde sergileme amacına hizmet eden showroom da banyonuzu yenilemek, mutfağınızı değiştirmek yada bir mimar olarak projenize uygun ürünleri seçmek istiyorsanız, her katta size hitap eden bir malzeme mutlaka bulabilirsiniz.

Kale grubunun inşaat sektöründeki bütün markalarının ürünlerini satan Dönmez yapı anahtar teslim desteğide veriyor. Ayrıca mekanınız için gerekli tüm dekorasyon çözümlerinde proje bazında mimari bazda hizmet sağlıyor.

  • Güneşli Plaza Basın Ekspres Yolu Cemal Ulusoy Cad. No:25 Yenibosna – İSTANBUL
  •  T : +90 212 698 12 18 (pbx)
  •  F : +90 212 693 33 03
  •  E : donmez@donmezyapi.com
  • www.donmezyapi.com