DYO’nun ipek mat dış cephe boyası Akromax’tan zorlu iklim koşullarına karşı tam koruma

 

Türkiye’nin en köklü boya markası DYO;zorlu iklim koşullarına karşı tüketicilere % 100 saf akrilik, ipek mat dış cephe boyası Akromax’ı öneriyor. Akromax,güneş ışınları ve deniz kıyısındaki tuzlu nemin olumsuz etkilerine karşı da yüksek dayanıklılığa sahip.

 

Binaların ömrünü uzatan dış cephe boyasında zorlu iklim koşullarına dayanıklılık, tüketiciler için büyük önem taşıyor. Türk boya sektörünün en köklü markası DYO’nun dış cephe boyasında farkını ortaya koyduğu Akromax, örtücülüğü, alkali ve kimyasal direnci yüksek,zorlu iklim koşullarına dayanıklı bir ürün olarak dikkat çekiyor.

% 100 saf akrilik, ipek mat dış cephe boyası Akromax, içerdiği özel saf akrilik bağlayıcı sayesinde düşük kirlenme eğilimi gösteriyor. Akromax, aynı zamanda renk solmalarına karşı da mükemmel bir dayanım sergiliyor.

 

% 100 SAF AKRİLİK , İPEK MAT GÖRÜNÜMLÜ

Akromax, neme ve suya karşı dayanıklı bir ürün. Güneş ışınları ve deniz kıyılarındaki tuzlu nemin olumsuz etkilerine karşı dayanıklı olan ürün; kalıcı bir parlaklık ve mükemmel örtücülüğe sahip. Yüksek su buharı geçirgenliği taşıyan Akromax her türlü beton, gaz beton, birket, tuğla, sıva ve benzeri mineral yüzeylerde kolaylıkla kullanılabiliyor.

Akromax ürünü, DYO’nun Renk Pınarı sisteminde istenilen renkte renklendirilebiliyor.