Emre Alüminyum A.Ş,

Emre Alüminyum 1990 yılında Ümraniye’de kurulmuştur. Firmamız elektrostatik toz boya sektöründe faaliyet göstererek çalışma hayatına başlamıştır. İlerleyen yıllarda hizmetlerine ekstrüzyon profil çekimini de ekleyerek hizmet alanını genişletmiştir.  Kuruluşundan bugüne kadar sürekli gelişimi dikkate alan Emre Alüminyum Orta Asya, Avrupa, Balkanlar ve Afrika ülkelerine ihracat yapmaktadır. Emre Alüminyum Türkiye’nin alüminyum sektöründe bir marka olması konusunda öncü bir kuruluştur.

Emre alüminyum bütünleşik kalite olgusunu tüm iş yapış şeklinin merkezine yerleşmiştir ve bu kalite felsefesini de CE,EC,TS EN 755-1, TS EN 755-3, TS EN 755-4, TS EN 755-5, TS EN 755-8, TS EN 755-9,TSE 5247,TS EN 12020-1, TSEK- 4922,TSEK, ISO 9001:2008, belgelerine sahip olarak devam ettirmektedir. . Emre Alüminyum pazarlama, satış ve müşteri ilişkileri kapsamındaki faaliyetlerini Ümraniye yerleşkesinde devam ederek müşterilerine hızlı ve etkin hizmet vermektedir. Ümraniye merkez ofiste siz değerli müşterilerimize alüminyum profil ve  aksesuarları ile sektörümüzle ilgili makine ve hırdavat satışımızla da hizmet vermektedir.

Müşterilerimize tek noktada tüm ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla yurt içi ve yurt dışında bulunan, sektörde öncü firmaların bayilik ve yetkili distribütörlüğünü de yapmaktayız. Bunlardan en önemlilerinden biri de ITO kilittir. İTO kilit bölge bayiliğini de bünyemize katarak her ihtiyaca karşılık verecek hizmet sunmaktayız.

Uzmanlık alanları, yeni kalıp ve sistem dizaynlarıyla sanayideki diğer sektörlerin taleplerini yüksek üretim kalitesiyle geniş pazar ihtiyaçlarını karşılamaya devam etmektedir. Alüminyum profil üretimi, alüminyum-aksesuar satışı şirketin başlıca faaliyet alanlarıdır. Şirketlerimizde çalışan yaklaşık 150 kişi ile Türk ekonomisine destek vermek başlıca amaçlarımızdandır. Müşterilerimizin tek noktada tüm ihtiyaçlarını karşılamak için konusunda uzman ve tecrübeli pazarlama ekibimiz görev yapmaktadır.

Emre Alüminyum ailesi müşterilerinin; ürün kalitesi ve performans beklentilerini, yenilikçi anlayışıyla sürekli geliştirerek, müşteri memnuniyetlerini arttırmayı ilke edinmiştir. Şirket ve çalışanları ile büyük bir aile olan Emre alüminyum; vizyonunu geliştiren alanlara, teknolojik ar-ge’si, gayreti, kalitesi ve asla misyonundan taviz vermeden, dünyadaki tüm yeniliklere ayak uydurarak, her yıl genişleyen ihracatıyla da, dünyadaki en önemli Türk firmalarından biri olmaya adaydır.

  • Adem yavuz mah.Ali yüksel Cad. No:37 Ümraniye/İstanbul
  • + 90 216 610 11 50 – +90 216 610 11 51
  • info@emrealuminyum.com.tr
  • http://www.emrealuminyum.com.tr