Evim İnşaat ve Yapı Malzemeleri A. Ş.

Şirketimiz 1977 yılında inşaat ve yapı malzemeleri sektöründe faaliyetine başlamıştır. Yarım asra yaklaşan geçmişimizde birçok yerli ve yabancı markalarla iş ortaklığı yapmıştır. 1992 yılında İbrahim Çulhacı yönetiminde Evim İnşaat ve Yapı Malzemeleri A. Ş. kurularak şirketleşen firmamız bir süre inşaat ve yapı malzemeleri toptan ve perakende satış mağazası olarak hizmet verdikten sonra dekorasyon, tadilat, doğalgaz, sıhhı tesisat, yangın tesisatı ve taahhüt alanlarında mühendislik hizmetleri vererek sektörde öncü firmalar arasında yer almıştır.

VİZYON

Müşteri memnuniyetini, kaliteyi ve sürekli gelişmeyi esas alan bir anlayışla Isıtma, Soğutma, Mekanik Tesisat ve Dekorasyon alanlarında tercih edilen ve güven duyulan firma olmak.

MİSYON

Tecrübeli ve eğitimlipersoneli ile kalite ve iş güvenliği konularına önem vererek, yarattığı müşteri memnuniyeti ile ülkemiz inşaat ve yapı malzemeleri sektöründe örnek bir kurum olmaktır. Başatılarımızı sürekli kılmak ve uzun vadeye taşımak ana hedefimizdir. Değişime hızla uyum sağlayan, üretken, verimli ve çabuk tepki veren bir kurum olacağız. Koşullar ne olursa olsun, kaliteli ürün ve hizmet politikasından ilkelerimizden ve dürüst kimliğimizden taviz vermeyeceğiz. İş sağlığı ve güvenliği politikamız tüm paydaşlarımıza açık olacak ve müşteri memnuniyeti temel unsur olarak kalacaktır.

DEĞERLERİMİZ

Ülkemize ve toplumumuza artı değer katmak, Sürekli öğrenme ve gelişme için kaynak yaratmak, Daime “en iyi” ve “en güvenilir” olmak, Yetkin insan kaynağımızın en önemli sermayemiz olduğunun bilincinde olmak, İş güvenliği ve Kaliteden ödün vermeden üretmek, Gelecek kuşaklara miras bırakacağımız çevremize duyarlı şekilde çalışmak, Deneyimlerimizle yeni katma değer yaratmak.

  • Evim İnş. Ve Yapı Malz. A.Ş Gürsel Mah.Nurtaç cad. no:11/B Kağıthane-İSTANBUL 
  • Tel :+90 212 220 00 38
  • Cep :+90 0543 902 18 99
  • info@evimyapi.com.tr
  • www.evimyapi.com.tr