FABAL Alüminyum San. Tic. A.Ş.

Fabal Alüminyum bir aile şirketi olup, kurucuları 1974 yılından itibaren alüminyum sektöründedir.

94.000 m2 alan üzerinde 27.000 m2 kapalı alanda kurulu, Istanbul-Avcılar ve Tekirdağ-Ergene deki fabrikalarında üretim yapmaktadır. Aynı çatı altında, kalıp üretimi, ekstrüzyon presleri, eloksal, dikey ve yatay elektrostatik boya, mekanik işlem tesislerini bulunduran modern fabrikamız entegre bir tesistir.

Alüminyum sektöründe 40 yılı aşkın tecrübe ve birikime sahip kurucularımız, tecrübeli ekibimiz ve teknojik donanımı yüksek modern fabrikalarımız sayesinde, Fabal Alüminyum yüksek kalite standartlarıyla müşterilerine hizmet vermekte ve müşteri ilişkilerimizi sürekli daha verimli kılabilme hedefiyle ürün kalitemizi ve verimliliğimizi arttırmak için teknolojiyi takip etmektedir.

Misyon & Vizyon

Bütün üretim sürecinde toplam kalite bilincini hakim kılarak müşterilerimize beklentilerinin üzerinde ürün ve hizmet sağlamak.

Kaynakları en iyi biçimde kullanıp, en uygun şartlarda ve zamanında müşterilerine hizmet sunarak, alüminyum profil tedarikçileri arasinda dünya ölçeginde kabul gören bir marka haline gelmek.

  • Firüzköy Bulvarı No: 194 Avcılar – İstanbul 
  • T +90 212 423 30 70 – 71 – 72
  • F : +90 212 423 00 07 – 41
  • info@fabal.com.tr
  • www.fabal.com.tr