Fakir Hausgeräte’den Akıllı Nem Alma Cihazları

Hava sıcaklıklarıyla birlikte artan nemin bunaltıcı etkisinden kurtulmanızı sağlayacak akıllı nem alma cihazları ile sağlıklı bir yaz yaşayın. 

Sıcaklıkların nem ile birleşip etkisini iyice hissettirdiği bugünlerde gerek kendiniz gerekse hasta, yaşlı ve bebekler için ferah ortamlar yaratabileceğiniz nem alma cihazları yaz aylarının daha keyifli ve sağlıklı geçirmenize yardımcı oluyor.

Akıllı Nem Alma Cihazı: Fakir Drywell

Fakir Drywell Nem Alma Cihazı, 20 litre nem alma kapasitesi ile bulunduğunuz ortamın havasını ideal hale getiriyor. Ayrıca, ön filtresiyle toz ve kirliliğe yol açan partikülleri havadan arındırıp sağlıklı nefes almayı sağlıyor. Üstün Alman teknolojisiyle tasarlanan Drywell Nem Alma Cihazının iki kademeli fan hız ayarı ile istediğiniz hızda çalışmasını sağlarken,%5 – %80 aralığında nem alma seçeneklerini kullanabilirsiniz. Oda sıcaklığı ve nem miktarını gösteren LCD ekranıyla sizi bilgilendiren Fakir Drywell ile nem kontrolü elinizde…

Vigor Plus ile Kaliteli Havalar

Fakir Vigor Plus İyonik Hava Temizleyici, 70 metrekarelik etki alanı ile yaşam alanlarının her köşesine ferahlık getiriyor. Toz ve koku sensörleri ile otomatik hava kalitesi kontrolüne olanak veren Fakir Vigor Plus, 5 farklı çalışma moduyla ve uzaktan kumandasıyla kontrolü size bırakıyor. Güçlü filtreleme özelliği ile mikro organizmaların oluşmasını engelleyen Vigor Plus; HEPA, TiO2, karbon, ön ve plazma filtreleri sayesinde yazı sağlıklı yaşamanızı sağlar.

Hayatınızı kolaylaştıracak Fakir nem alma cihazları, tüm Fakir Shoplar ve Fakir mağazalarından temin edilebiliyor.