Geberit genç beyinlerin gelişimini önemsiyor

Geberit, gençlerin gelişimini desteklemek amacıyla yola çıktığı eğitim yolculuğuna kaldığı yerden devam ediyor. Dört yıldır meslek ve teknik liselerin yanı sıra üniversitelerin mimarlık bölümlerindeki öğrencilerle bir araya gelen Geberit, bugüne kadar 32 farklı lise ve üniversiteden bin 500 öğrenciyle buluştu.

Geberit, lise ve üniversitelerin ilgili bölümlerindeki öğrencilerle buluşarak eğitim alanındaki duruşunu net bir şekilde ortaya koyamaya devam ediyor.

Geberit, meslek ve teknik liselerin yanı sıra üniversitelerin mimarlık bölümlerindeki öğrencilerine, ürün, sistem ve projelerini anlatmak amacıyla dört yıl önce hayata geçirdiği projede bugüne kadar bin 500 öğrenciyle bir araya geldi. Geberit’in bugüne kadar piyasaya sunduğu ürünlerin tasarlanmasından üretim aşamasına kadar birçok heyecan verici bilginin de anlatıldığı buluşmalarda aynı zamanda Geberit; üniversiteler ile özel projeler yapmanın ötesinde birçok konuşmacıya sponsor oldu. Geberit, 2018 yılında da eğitimlerine devam edecek.