GLOBAL GYPSUM BOARD CO LLC

2010 yılında kurulan GLOBAL GYPSUM BOARD CO LLC, Umman Sultanlığı’ndaki alçı levha ve katma değerli sıva fabrikalarını ilk kez 12,5 mm kalınlığında alçı levha, 15.000 m2 / yıl katma sıva, 150.000 mt / yıl üretim kapasiteli 15 Milyon m2 üretim kapasitesine sahiptir. MT / yıl sıva üretim kapasitesi. Salalah Serbest Bölge bölgesinde bulunuyoruz.

Kısa bir süre içinde, GLOBAL GYPSUM BOARD CO LLC, bölgedeki önde gelen alçı bazlı inşaat çözümleri tedarikçilerinden biri olarak ortaya çıktı. Bunlar arasında kapsamlı alçı paneller ve alçı bazlı sıvalar ile derz dolguları bulunur. Güçlü bir müşteri ilişkileri yönetimi ve özel satış, pazarlama ve lojistik ekibi ile GLOBAL GYPSUM BOARD CO LLC, GCC, Güney Asya ve Doğu Afrika’da en kaliteli müşteri hizmetleri ve güçlü satış ağının sağlanmasını sağlamıştır.

Müteahhitlik ve tasarımcılarımıza mükemmeliyete bağlılığımız ve en dayanıklı, pratik ve düşük maliyetli yeşil ve sürdürülebilir alçı çözümleri sunmak için ayrı bir rekabet avantajı elde ettik.

Ayrıca Umman ve yurtdışında alçı sektörüne değer katmanın daha iyi yollarını aramaya devam ediyoruz. Ortaklaşa, toplulukların içinde neler olup bittiğine derinlemesine bakmayı ve bina kültürünü ve insanların bölgedeki yaşamlarını zenginleştirebilecek maliyet etkin çözümler geliştirmek için alanların nasıl şekillendiğini araştırmayı amaçlıyoruz.

Tüm faaliyetlerimizde en son teknolojiye güveniyoruz. ISO14001: 2004 ve ISO9001: 2008 ile belgelendirilmiş olup, prosedürleri tüm şirketimizin yönleri doğrultusunda takip edilmektedir.

Salalah FZN, Sultanate of Oman
Tel : +968 2321 9444 

info@gypcore.com

www.gypcore.com