Graser A.Ş.

Graser; 1990’dan beri, usta sanatçıların ellerinden hayat bulan özgün eserleri, kaliteli gücü ve işçiliği ile dokunduğu her yere değer katıyor.

15.000 m2’lik yeni alanında hizmetine devam eden Graser; uzmanlaşmış yapısı içerisinde profesyonel ekibi ile çevresini etkisi altına alacak eşsiz tasarımlara imza atıyor. Geniş bir ürün yelpazesinin yanı sıra DÜŞLERİNİZE HİTAP EDECEK TASARIMLAR SUNMAK için sürekli kendini yenileyen Graser, kurulduğu günden bu yana sektöründe öncülüğünü korumaktadır.

‘Graser, dokunduğu mekanın atmosferini pozitif etkisi ile sarıyor!’

Taş, seramik ve cam işçiliğinin ince ve yoğun çalışmalar gerektirdiği sektörde Graser; ürünlerine duygu ile yaklaşır ve kalitesini bütünleştirir. Hislerinize seslenen Graser, yaptığı işi mucize olarak tanımlıyor bu sebeple yarattığı eserlerin insanlar yaşadıkça etkisinde kalıyor. Çünkü yeni keşifler yapmak, denenmemiş teknikler geliştirmek, yeni tasarımlar ortaya çıkarmak Graser’in işi…

‘Şehirler artık sanatsal bir dokunuş ile daha heyecanlı’

Graser, şehri tabiattan ilham alarak yeniden yaratmak için hiçbir detaydan kaçınmayarak çalışıyor. Yaşadığınız yeri özel kılan Graser; şehri saran saf çelik ve betonarme yapıların o soğuk yüzü sizi esir almadan, kentin her noktasında küçük dokunuşlarla büyük mutluluklar taşıyor. Metrolardan (İstanbul-Ankara), havaalanlarına, AVM’lerden, iş merkezlerine, otellerden konutlara hayatı restore eden Graser; sahip olduğumuz sanatsal mirasa farklı yorumlar getirerek; taş,seramik ve cam işçiliğinde çeşitli desen kompozisyonlarına hakim, detaycılık ilkesi ile dekoratif parçalar birleştirerek harikalar yaratıyor.

Kataloğun sayfalarını çevirmeye başladığınızda heyecanlanacaksınız. Çünkü Graser bugüne dek; sizi heyecanlandırmayacak hiçbir işin içinde olmadı…

  • 1. OSB Oğuz Cd. No:35 Sincan/Ankara, Türkiye
  • Telefon
  • 0 312 267 38 28
  • 444 44 59
  • Faks
  • 0 312 230 55 55
  • www.graser.com.tr