Grundig’ten teknoloji keyfi yaşatan yılbaşı hediyeleri

Grundig, yeni yılda teknoloji keyfi yaşamak ve yaşatmak isteyenler için özel hediye önerilerinde bulunuyor. GSB 750 Multiroom Bluetooth Hoparlör, Multiroom özelliği sayesinde uygulamaya ihtiyaç duymadan tek tuşla beş hoparlöre kadar çoklanabilme imkanı sunuyor. Bu yılbaşının uygun hediye seçenekleri arasında dikkat çekiyor.

Grundig GSB 750 Bluetooth Multiroom Hoparlör

26 Watt RMS ses çıkış gücü bulunan Grundig taşınabilir hoparlör, bluetooth özelliği ile bu özelliği destekleyen cep telefonu, notebook, tablet gibi cihazlara bağlanarak müzik keyfi yaşatıyor. 10 saat mobil kullanım süresi bulunan hoparlör, “Bluetooth Multiroom” özelliğiyle bir uygulamaya gerek duymadan beş hoparlöre kadar tek tuşla çoklanabilme imkanı sağlıyor. Üründe bulunan aktif subwoofer sayesinde güçlü bas seslerinin net bir şekilde duyulmasını sağlıyor. Hoparlörün dahili mikrofonu ile konferans görüşmeler de yapılabiliyor. Üründe ayrıca 2.1 kanal ses, aux bağlantısı, deri taşıma bandı ve şarj azaldığında uyarı yapan ışıklı on/off düğmesi bulunuyor.

Grundig VLX 7730 SP UHD Televizyon

Grundig VLX 7730 serisi UHD çözünürlüğe sahip olmasının yanında renkleri daha canlı ve gerçekçi gösteren HDR teknolojisini de barındırıyor. Smart özelliği sayesinde internet erişimi sağlıyor ve tüm online içeriklere ulaşmanıza imkan sağlıyor. Grundig VLX 7730, dört farklı ekran boyutu seçeneğiyle yüksek teknolojiyi uygun fiyata sunuyor. Arçelik AŞ üretim kalitesi ve servis hizmetine sahip Grundig Televizyonlar üç yıl garanti ile farklılaşıyor.