Hilti’den iki yeni kırıcı delici

Hilti TE 50-AVR ve TE 60-AVR kırıcı-deliciler dünya ile aynı anda Türkiye’de

Global inşaat endüstrisine ileri teknoloji çözümler sağlayan Hilti, iki yeni kırıcı-delici ürününü sektör profesyonelleriyle buluşturuyor. İlk darbeli deliciyi 50 yıl önce üreten Hilti, yeni nesil TE 50-AVR ve TE 60-AVR kırıcı-deliciyi dünya genelinde faaliyet gösterdiği diğer ülkelerle aynı anda Türkiye’de de satışa sundu. Hilti TE 50-AVR rakiplerinden yaklaşık yüzde 20 daha hızlı performans ve daha uzun dayanıklılık sağlarken, Hilti TE 60-AVR 6,8 kg ağırlığıyla piyasadaki en iyi ağırlık/performans oranına sahip kırıcı-delici olarak dikkat çekiyor.

 

Ar-Ge temelli kaliteli çözümleriyle inşaat ve el aletleri sektörüne katma değer sağlayan Hilti, ilk darbeli deliciyi üretmesinin 50. yıldönümünde yüksek performans ve dayanıklılığa sahip ürünleriyle dikkat çekmeye devam ediyor. Yeni nesil Hilti TE 50-AVR ve Hilti TE 60-AVR kırıcı-delicileri dünya genelinde faaliyet gösterdiği diğer ülkelerle aynı anda Türkiye’de de satışa sunan Hilti; kaba işler alanındaki uygulayıcılar, tesisatçılar, çelik ve metal uygulayıcıları, elektrikçiler gibi kırım ve delim yapması gereken tüm inşaat profesyonellerine yine inovatif bir çözüm sağlıyor.

 

Yüzde 20 daha hızlı performans

Yeni Hilti TE 50-AVR Kırıcı-Delici, 6 kg ağırlığıyla pazardaki en hafif SDS-Max kırıcı-delicilerden biri olma özelliğiyle ses getiriyor. Rakiplerinden yaklaşık yüzde 20 daha hızlı performans ve daha uzun dayanıklılık gösteren Hilti TE 50-AVR, rekabetçi fiyatıyla da öne çıkıyor. Güçlendirilmiş darbe enerjileri ve toz sızdırmazlık tasarımlarına ek olarak, Aktif Titreşim Sönümleme teknolojisi (AVR) sayesinde sınıfındaki en düşük titreşim değerlerinden birine sahip olan Hilti TE 50-AVR, iş güvenliğini ve yüksek performansı bir arada sunuyor. Ayrıca sökülüp takılabilen kablosu sayesinde kablo kopması sebebiyle meydana gelebilen iş kayıplarını minimuma indiriyor.

 

Piyasadaki en iyi ağırlık/performans oranı

Yeni Hilti TE 60-AVR Kırıcı-Delici, 6,8 kg ağırlığıyla piyasadaki en iyi ağırlık/performans oranına sahip kırıcı-delici olarak dikkat çekiyor. Delim ve kırım performansında 9 kg ağırlığındaki rakiplerine kafa tutan Hilti TE 60-AVR, Hilti TE 50-AVR’de de bulunan sökülüp takılabilen kablo, güçlendirilmiş darbe enerjisi ve toz sızdırmazlık tasarımına ek olarak Aktif Titreşim Sönümleme (AVR) özelliğine de sahip. Hilti’nin yeni nesil kırıcı-delicileri TE 50-AVR ve TE 60-AVR, Hilti mağazalarından veya hilti.com.tr internet adresinden temin edilebiliyor.

 

Hilti ve Hilti Türkiye Hakkında

Dünyanın en küçük ülkelerinden biri olan yaklaşık 35 bin nüfuslu Lihtenştayn Prensliği’nde 1941 yılında doğup, bugün yaklaşık 24 bin çalışanı ile global jenerik marka haline gelen Hilti, 6 kıtada 120’den fazla ülkede faaliyet gösteriyor. Türkiye pazarına ilk kez 1982 yılında giren ve 15 yıl distribütörlük olarak temsil edilen Hilti, 1997 yılından bu yana ise Türkiye’de yüzde 100 yabancı sermayeli bir firma olarak faaliyet gösteriyor. Bu sene 20. yılını kutlayan Hilti Türkiye, göstermiş olduğu gelişimle 2011 yılı başından bu yana 10 ülkenin (Azerbaycan, Türkmenistan, Özbekistan, Moğolistan, Kırgızistan, Ermenistan, Gürcistan, Tacikistan, Moldova ve Kuzey Irak) bağlı olduğu bir bölgesel üs konumunda. 2016 yılında yüzde 25 büyüme gösteren Hilti Türkiye, başarısını bilgi, birikim ve inovasyon ile sürdürülebilir değer yaratan bir marka olmaya borçlu. Merkez ofisi İstanbul’da bulunan Hilti Türkiye, 285 çalışanı ile faaliyetlerini sürdürüyor. Ekonomiye yarattığı katma değer dışında İnsan Kaynakları alanında çalışmalarıyla da öne çıkan Hilti Türkiye, Great Place to Work Enstitüsü tarafından belirlenen, “Türkiye’nin En İyi İşverenleri 2016” listesinde 4. sırada yer aldı. 2015 yılında aynı ödül kategorisinde 3. sırada yer alan Hilti Türkiye, Yaşam Boyu Öğrenme alanında Özel Ödül’e de layık görülmüştü.