Ikatek Bilişim Danışmanlık Tic.Ltd.Şti.

Ikatek Bilişim Danışmanlık, Albat+Wirsam Software GmbH’ın EMEA bölgesinde 5 yıldır satış, servis, proje yönetimi hizmeti veren çalışanlarının ortak girişimi ile 2012 yılında kurulmuş ve A+W tarafından “Yönetici İş Ortağı” olarak Türkiye pazarına duyurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren her zaman daha iyi çözümler sunmayı ilke edinmiş firmamız, 2013 yılının başında düz ve lamine cam kesim makineleri, yükleme sistemleri, otomatik kırım sistemleri ve otomatik sıralama sistemleri

konusunda dünya lideri olan Hegla GmbH & Co KG ile işbirliği sürecini başlatmış ve HEGLA firmasının Türkiye’deki tek temsilcisi olmuştur.
Bünyemizde hizmetlerini verdiğimiz A+W ve HEGLA firmaları sektörlerinde öncü ve lider firmalardır. Beraberce ya da ayrı olarak dünya genelinde birçok büyük projeye imza atmış olan bu firmalar, sadece büyük oyunculara değil küçük yatırımcılara da efektif çözümler sunmaktadırlar. Ikatek olarak biz, bütün müşterilerimize bu köklü firmaların çözümlerini sunmaktan ve müşterilerimizi daha efektif ve verimli bir üretime sevketmekten mutluluk duymaktayız.

K.Bakkalköy Mah. Tevfik Fikret Cad. Yelda Sk. 38/58 Ataşehir / İstanbul 
T: +90(216)577 0603
F: +90(216)577 0605
bilgi@ikatek.com.tr

www.ikatek.com.tr