İlham veren geniş mekanlar İntema Yaşam’dan

Evde yapılan organizasyonları dışarıya taşıyan kirala & pişir mutfaklar, ilginç deneyimler yaşatarak etkinliklerinizi eğlenceli saatlere dönüştürüyor.

Yemek, aksesuar, market, workshop ve yaşam fikirlerini bir araya getiren İntema Yaşam, ziyaretçilerine birçok farklı deneyimi bir arada yaşatıyor. İntema Yaşam, hayata geçirdiği kirala & pişir mutfaklar ile saatlerinize değer katacak, size ve çevrenize ilham verecek bir mekan sunuyor.

İntema Yaşam’da yer alan kirala & pişir mutfaklar, evde yapılan organizasyonları dışarıya taşıyor; zamana değer katmak isteyenlere günlük hayatın içinde gizli kalmış zenginlikleri bulma fırsatı sağlıyor. Aynı zamanda kirala & pişir konsepti, yüzlerce mutfak ürünüyle beraber İntema, Berloni ve Bulthaup marka mutfaklarda beğendiğiniz mutfakları satın almadan deneme şansı veriyor.

İlginç deneyimler sizin ve uzman şeflerin elinde

Mutfak dünyasına yeni bir yaklaşım getiren İntema Yaşam, kirala & pişir mutfaklar ile sevdiklerinize ve size ilginç bir deneyim yaşatıyor. Kirala & pişir mutfaklar, aydınlık, şık ve geniş alanlarda her şeye kolayca ulaşabileceğiniz, eğlenceli saatler geçireceğiniz ve mutfağa dair bütün zevklerinizi ortaya serebileceğiniz bir sosyal aktivite platformu olarak öne çıkıyor. Ziyaretçiler, kendi getirdiği veya dilerse İntema Yaşam’dan temin ettiği malzemeler ile istediği yemeği pişirme ve yeme imkanı buluyor. Öte yandan dostlarınızla bir araya geldiğiniz bu aktivite için “şefle kirala & pişir” fırsatı da sunuluyor. “İntema Yaşam Akademi”deki deneyimli şeflerin özel olarak oluşturduğu iki menüden biri seçilebiliyor, tercihe göre şef size özel olarak yemek hazırlıyor ya da şefle birlikte yemek pişirmenin keyfine varılıyor.

Yeni hikayeler için Biletix gişelerine ya da İntema Yaşam mağazasına uğrayın

Türk mutfak sektörüne özgün bir içerik sunan İntema Yaşam, kirala & pişir mutfaklarda paylaşmanın verdiği keyifle yeni hikayeler yaratacağınız duyguları ortaya çıkartmayı hedefliyor. 6-8 kişi olarak kullanılabilen mutfaklar, ziyaretçilerin belirlediği üç saatlik kiralama süresi ile Biletix gişelerinden ya da İntema Yaşam mağazasından satın alınabiliyor.