İlk kez düzenlenecek “VIPP 2018 Fuarı” için geri sayım başladı

Türkiye’nin ilk ve tek, vinç ve ağır taşıma, platform, istifleme ve elleçleme makinalarını kapsayan ve 2 – 5 Mayıs 2018 tarihleri arasında birincisi yapılacak olan VIPP 2018 Fuarı İstanbul Tuzla’da VİAPORT MARİNA’da gerçekleşecek.

İş ve inşaat makineleri konusunda Türkiye’nin önemli fuarı olan Komatek fuarlarının organizatörü SADA Uzmanlık Fuarları AŞ, APA Yayıncılık,  Personel Kaldırma ve İletme Platformları İşletmecileri Derneği’nin (PLATFORMDER) ana desteği ile yeni bir projeyi hayata geçirdiler. Üç kuruluşun iş birliği neticesinde, Türkiye’nin ilk ve tek, vinç ve ağır taşıma, platform, istifleme ve elleçleme makinalarını kapsayan ve 2 – 5 Mayıs 2018 tarihleri arasında birincisi yapılacak olan VIPP 2018 Fuarı İstanbul Tuzla’da VİAPORT MARİNA’da gerçekleşecek.
VİPP 2018, sadece istifleme kaldırma ve elleçleme sektörüne değil kiralama firmaları, müteahhitler, taşeronlar, liman işletmeleri, endüstriyel tesisler de dahil olmak üzere bir çok kullanıcıya hitap edecek.
VİPP 2018 Fuarı, İstanbul’un yeni gözdelerinden Tuzla VİAPORT MARİNA’da gerçekleşecek. Fuar ulaşım açısından Ankara yönünden İstanbul’a gelirken hem E5 hem TEM Otoyolu’na yakın ve uygun bir konumda. İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan fuar alanına ulaşmak için İstanbul’un yoğun trafiğine girmeye gerek kalmıyor.
VİAPORT MARİNA deniz manzarasına sahip olan nadir fuar alanlarından birisi olarak dikkat çekiyor. Toplam 25 bin metrekare fuar alanı, ziyaretçiler ve katılımcılara ayrılmış farklı otopark alanları dışında tesis birçok rekreasyonel imkanı da barındırıyorr. Alışveriş merkezi, lokanta ve kafeler, lunapark, sinemalar ve hatta bir akvaryum dahi barındırmakta olan VİAPORT MARİNA’yı her hafta on binlerce kişi ziyaret ediyor.