Java Plastik San. ve Tic. A.Ş.

Uzun yıllardan beri süregelen faaliyetimize 2004 yılında plastik ve kalıp konusunu da ekleyerek yolumuza devam ediyoruz. Üretimini gerçekleştirdiğimiz ürünlerin kaliteli olması adına Dünya’nın en hassas CNC’leriyle donatılmış kalıphanemizde plastik enjeksiyon kalıplarımızı kaliteden ödün vermeksizin üretmekteyiz. Bu sayede bizden tedarik etmiş olduğunuz ürünlerin ölçülerinde mükemelliği göreceksiniz. Ürettiğimiz ürünlerin yüksek kalite standardı ve ölçülerimizin mükemmelliği kalıplarımızın üst düzey kalitesinden kaynaklanmaktadır.

Ayrıca Bureau Veritas’tan 2006 yılında ISO 9001 belgesiyle tescillenerek kalitemizi artırmış ve kalitesiz ürünlerin sistemde devam etmesine müsaade edilmemiştir. Böylece size gelen her ürünün kaliteli olması adına bu önemli adımı atarak kaliteli üretim yapma sistematiğini oluşturmuş bulunuyoruz.     Kaliteli üretim yapmak en başta girdi hammaddelerin kaliteli olmasıyla başlar. Java Boru, hammaddelerin kalitesinden kesinlikle taviz vermez. Üretilen ürünlerin kalitesinden emin olabilmek için girdi hammadde kalitesi her partide istisnasız kontrol edilir.

Yaptığımız üretimde ise her ara mamul partisi kontrol edilerek raporlanmaktadır. Böylece hem üretim sürecindeki kaliteden emin olunmakta hemde ileride olası bir probleme karşı hata sebebinin tespitine olanak sağlanmaktadır.

Yeni yatırımımızla Türkiye’nin en yüksek kapasiteli üreticileri arasında olmaktan onur duyuyoruz. Bu sayede zamanında teslimat konusunda müşterilerimizin herhangi bir sorun yaşamayacağını garanti altına almış oluyoruz. Şu an yıllık 700 milyon adet PP-R boru ek parçası kapasitemizi, devam eden yatırımlarımızla yıllık 1 milyar adede ulaştıracağız.

Kalitemizin ve kapasitemizin yüksekliğinin yanı sıra fiyat seviyemizide olabildiğince rekabetçi tutarak siz değerli müşterilerimizin karlılğını ve cirosunu artırmayı hedeflemekteyiz. Bu sayede Java Boru ve müşterilerimiz beraber büyüme olanağına kavuşmuş olmaktadır. 

  • Deliklikaya Mah. DESB. Sanayi Bölgesi Kitabe Cad. No:7 Hadımköy / İstanbul
    Tel    : 0212 879 00 09
    Tel   : 0212 876 80 40
  • www.javaboru.com
  • info@javaboru.com