Kalebodur, ‘Uddo’ serisi ile ahşabın en saf ve natürel halini mekanlara yansıtıyor

İlhamını Uzakdoğu’nun gizemli ve mistik doğasından alarak hayata geçirilen Kalebodur Uddo serisi, ahşabın en saf ve natürel etkisini porselen karoya taşıyor.

Nitelikli ürün gamı ile seramik sektörüne ve yapılara yeni bir boyut kazandıran Kalebodur, ahşap dokusunun tüm gerçekliğini ‘Uddo’ serisi ile porselen karoya aktarıyor. Üç farklı renk alternatiflerinde tasarlanan ‘Uddo’, uyumlu ve estetik yapısı ile mimaride ön plana çıkıyor.

20×120 boyutlarındaki sırlı porselen karo serisi ‘Uddo’, ahşabın göz alıcı dokusuyla bütünleştiriyor. Büyük porselen karonun ihtişamını mimar ve tüketiciyle buluşturan ‘Uddo’ serisi; gold, silver ve walnut olmak üzere üç farklı renk seçeneği sunuyor. Mekanlarda 26 farklı grafik varyasyonu ile kullanılan ‘Uddo’ stil sahibi mekanlar oluşturmak isteyenlerin öncelikli tercihi haline geliyor.,

Kalebodur’un yenilikçi yeni serisi ‘Uddo’; konut içi, banyo, teras, otel, ofis, kafe ve restoranlar gibi geniş bir alanda estetik ve kullanışlı çözümler sunarak, mekanların havasını değiştiriyor.