Kalekim, derz dolgu özelliklerini tek üründe buluşturdu: ‘Ultrafuga’

Kalekim’in ürettiği, çimento esaslı, silikon katkılı, 2-20 milimetre derz aralığı için uygun esnek ve dayanıklı dolgu malzemesi Ultrafuga Flex, tüketici ve profesyonellerin önemli bir seçeneği haline geliyor.

Tüm ebatlardaki seramik, granit, kotto, klinker, cam mozaik, mermer, doğaltaş gibi kaplama malzemelerinin derz boşluklarının doldurulmasında kullanılan Ultrafuga Flex, havuz, su deposu gibi ıslak hacimli mekanlarda, yatay ve düşey uygulamalarda uygun çözümler sunuyor.

Banyodan mutfağa, balkon terasa, her yerde kullanılıyor
Dış cephe, balkon, teras, alttan ısıtmalı sistem, depo gibi yoğun yaya ve yük trafiğinin yanı sıra ani ısı değişimlerinin olduğu yerlerde kullanılan Ultrafuga Flex; banyo, duş tuvalet gibi ıslak hacimlerde, mutfak gibi kolay kirlenebilen mekanlarda özellikle tercih ediliyor.

Türkiye’nin ilk tozumayan derz dolgusu
Yüksek esnekliğe sahip yenilikçi ürün Ultrafuga Flex, zor kirleniyor, kolay temizleniyor. 2 milimetreden 2 santimetreye kadar geniş bir aralıkta uygulamaya imkan tanımasının yanı sıra, “Tozumaz” versiyonu tozumama özelliği ile özellikle kapalı alanlarda daha konforlu bir uygulama imkanı sağlıyor.