Kalekim’den yüksek performanslı Technofull

1066 Technofull, büyük ebatlı seramik, granit seramik, porselen seramik, cotto, klinker, mermer gibi kaplama malzemelerinin iç ve dış mekan zemin uygulamalarında, beton, sıva, şap gibi yüzeyler üzerine kombine yönteme gerek kalmadan yapıştırılmasında etkili sonuçlar veriyor.

Ürün ayrıca, alttan ısıtmalı zeminlerde ve eski seramik, granit üzerine seramik kaplama uygulamalarında, yoğun yaya ve yük trafiğinin olduğu alışveriş-iş merkezleri, hastane, okul gibi mekanların zemin uygulamalarında da kullanılabiliyor. 1066 Technofull’un hızlı uygulama imkanı, bir gün içerisinde kullanıma açılması istenen devlet binaları, kafeler, süpermarketler, hava alanları gibi mekanlarda seramik kaplamak için de uygun.

1066 Technofull kullanmak pek çok avantajı beraberinde getiriyor. Bunların başında tüketim, zaman ve işçilikten tasarruf geliyor. Akıcı kıvamı sayesinde seramik arkasını kombine yapıştırma yöntemine ve seramiklerin üzerine kuvvet uygulanmasına gerek kalmadan yüzde 100 kaplıyor. Hızlı priz özelliği sayesinde de 6 saat sonra mukavemet alıyor. 1066 Technofull yüksek yapışma gücüne sahip ve ani ısı değişimleri sebebiyle oluşan yüzey gerilimlerine de dayanıklı. Uzun çalışma süresine sahip. Kolay taraklanabiliyor.