Kanca İnş. Aks. Hırd. San. Tic. Ltd.Şti.

Kanca Insaat Aksesuar Hirdavat San. Ve Tic. Ltd. Sti. 1987 Yilinda kuruldu. Sürdürülebilir bir büyüme sürecinin ardindan bugün, bünyesinde olusturdugu markalar ve genis bir ürün yelpazesinde edindigi distribütörlük, bölge bayilikleri ve çesitli satis sözlesmeleri ile 25.000 ‘ in üzerinde ürünün satis ve satis sonrasi hizmetlerini ulusal düzeyde yönetmektedir.
Satis envanterinin % 40 ‘ ini olusturan ithal ürünler Türk tüketicisinin ihtiyaçlari dogrultusunda,  kalite, maliyet ve teslim süreleri kriterleri ile titiz bir inceleme evresinin ardindan özenle seçilmekte, ithalat, satis, dagitim ve satis sonrasi süreçleri firmamiz tarafindan yönetilerek , ürünler Kanca Aksesuar güvencesiyle tüketiciyle bulusmaktadir.
Yerli ürünlerimiz ise piyasada marka degeri kanitlanmis, tüketicinin güvenini kazanmis üretici firmalarla yürüttügümüz uzun soluklu isbirlikleri sonucunda satisa sunulmaktadir.
Kanca Aksesuar müsteri memnuniyetinin karsilikli güven iliskisiyle mümkün olabileceginin bilincindedir.
Geride kalan 25 Yillik hizmet sürecinde, yönetsel alanda  “ sürekli iyilestirme “ hedefiyle, çagimizin teknoloji ve bilisim alanindaki gelismelerini izleyen ve öncül girisimleriyle uygulayan firmamiz mevcut ERP altyapisiyla :
–    Stok yönetimini,
–    Satis ve satis sonrasi hizmetlerini,
–    Tasaron ve tedarikçi yönetimini tam otomasyonla yönetebilecek bilisim ve insan yatirimlarini gerçeklestirmistir.
Kurumsallasma alanindaki çalismalar fasilasiz sürdürülmektedir.
Perakende ve toptan satis odakli kurulan Kanca Aksesuar son yillarda gerçeklestirdigi proje satislariyla, teknik ve operasyonel anlamda proje yönetimleri konusunda uzmanlasmaktadir. Her ölçekte turizm ve insaat yatirimlarina yönelik  olarak, banyo ve mutfak aksesuarlari tedariginde komple çözümler üretebilme amaciyla, ürün gamlari takviye edilmis ve firma bünyesinde bu tür projelerin yönetimine yönelik uzman bir ekip görevlendirilmistir.
Kanca Aksesuar global ürün yelpazesi ve isbilir ekibiyle konut ve otel insaatlarina komple çözümler önermektedir.

” Is yasaminda basarinin önkosullari mevcut  güçlü rekabette öncelik saglayabilecek yaraticilik  ile satis ve sonrasini müsteri memnuniyetiyle yönetebilecek  anlayistir. Biz bu amaçla global gözlüklerimizi taktik, saglam ve kaliteli ürünleri mercek altina aliyor ve Türk tüketicisinin ihtiyaçlarini karsilamaya çalisiyoruz. “ .

  • Cihansah Sokak  No:8-A/B P.K. 34403 Çaglayan-Kagithane – Istanbul | TÜRKIYE
  • T. +90 212 234 55 69 (pbx)
  • F. +90 212 230 67 84
    +90 212 343 35 51
  • GSM . +90 533 738 84 05
  • E-Mail : info@kanca.cc
  • Url       : www.kanca.cc