Karace Çatı Cephe

Sektördeki öncülüğü, ilkleri, birikim ve 10 yıllık tecrübesiyle Dünya lideri iş ortakları ile birlikte yoluna devam eden Karace, daima müşterilerinin çözüm ortağı olarak yanında yer alır. Müşteri odaklı yaklaşımı ile sektörün ihtiyaç ve beklentilerini karşılayan, ürünleri tedarik etmekte ve güçlü pazarlama ağı ile Türkiye’nin her noktasına bu ürünleri tanıtmaktadır.

Karace geleneksel veya modern mimari projeleri için, üstün teknoloji ile üretilmiş, bakım gerektirmeyen, uzun ömürlü, prestijli, doğal ve çevre dostu çatı ve cephe kaplama malzemeleri, bu malzemelerin uygulaması için gerekli olan yüksek performans ve en üst kaliteye sahip kenetli metal makine ve el aletleri ile birlikte metale şekil verebilen birbirinden farklı özelliklere sahip, üst sınıf metal işleme teknolojilerini sunmaktadır.

Karace; çözüm üreten, hızlı ve yaratıcı vizyonu ile yeni eğilim ve trendleri takip ederek katma değer yaratacak ürünleri kullanıcılarıyla buluşturmaya ve yeni açılımlar yaratmaya devam etmektedir.

Firmamız; Türkiye Temsilcisi olduğu tüm markalar için, müşterilerine kalite, mimari kaplama malzemeleri için bünyesindeki proje çözüm merkezi ve metal işleme makineleri için de uzman teknik kadrosu ile %100 müşteri memnuniyetini garanti eder.

  • Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat:2 No:27 34384 Şişli – İstanbul
  • Telefon +90 212 320 20 35
    Faks +90 212 320 20 94
  • info@karace.com.tr
  • www.karace.com.tr